فهرست اخبار فهرست اخبار

مدير خراسان رضوي خطاب به معاونان شعب استان :

نقش شما در موفقيت شعبه جدي است

معاونان شعب بايد نقش خود را در برنامه ريزي براي ارتقائ درجه شعبه و كاركنان ايفا كنند .

به گزارش روابط عمومي  خراسان رضوي اين مطلب را حسن خطيب زاده مدير استان خراسان رضوي ، در  نشستي كه به منظور بررسي مسائل جاري بانك و پيگيري طرح هاي بازاريابي با حضور معاونان مديريت، رؤساي دواير مديريت و معاونان شعب شهر مشهد برگزار شد عنوان كرد .

مدير استان با اشاره به اهميت نقش معاونان شعب در امور مديريتي و اجرايي شعبه ، آنان را حلقه ارتباطي بين مسوولان  شعب و كاركنان  دانست .

 خطيب زاده ويژگي هاي يك معاون شعبه خوب را ، مهارت هاي ارتباطي عالي و بازاريابي، صداقت و امانتداري، آشنايي كامل با بخشنامه ها و دستور العمل ها  عنوان كرد.

در ادامه محسن عليمحمدي معاون اداري و پشتيباني مديريت به ارائه رهنمودهاي مديريتي پرداخت و گفت : مهمترين و بزرگترين سرمايه بانك نيروي انساني توانمند  است و حفظ و ارتقا اين سرمايه وظيفه اي است كه كليه كاركنان در رده هاي مختلف مديريتي بر عهده دارند. عليمحمدي ادامه داد:  تعامل هرچه بيشتر شعب و ستاد مي تواند مسير نيل به اهداف را هموارتر كند.

همچنين  در اين  نشست حميدرضا همت آبادي معاون مالي و فناوري اطلاعات استان با اشاره به وضعيت فعلي استان،  به توضيح كارنامه ارزيابي عملكرد مديريت پرداخت و تلاش گروهي كاركنان صف و ستاد را در جهت تحقق اهداف خواستار شد.

 در ادامه محمدپورقرباني معاون اجرائي مديريت به تشريح برنامه هاي در دست اجراي مديريت در خصوص جذب منابع، وصول مطالبات و امور اعتباري پرداخت .

 وي گفت : يكي از گام هاي مؤثر استان در جهت تحقق اهداف جذب منابع ارائه طرح هاي بازاريابي  است و بدين منظور طرح هاي كاج(كمپين افتتاح حساب جونان) به منظور جذب منابع خرد و ماندگار و همچنين رها در جهت تحقق هدف سپرده بلندمدت در دست اقدام مي باشد كه لازم است كليه شعب با برنامه ريزي مناسب و تلاش مضاعف نقش خود را در تحقق اهداف ايفا  كنند.

 

آخرین بروزرسانی 1398/9/7