فهرست اخبار فهرست اخبار

مدير خراسان رضوي

طرح "1 و2 " بانك مسكن رونق بخش اقتصاد كشور است

يكي از طرح هاي جديد و ويژه بانك مسكن طرح 2و 1 است كه اين طرح در راستاي تسهيل در شرايط كسب و كار و ايجاد رونق در اقتصاد است

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي حسن خطيب زاده مدير شعب استان در گفتگو با روزنامه خراسان ،با بيان اين مطلب افزود : بر اساس اين طرح ، بانك به پرداخت تسهيلات فوري و با نرخ سود يك درصد اقدام كرده است

 وي در ادامه ضمن بيان وي‍‍ژگي هاي صندوق پس اندازمسكن جوانان  گفت :  بانك مسكن با افتتاح اين حساب براي جوانان ، سعي ميكند فرهنگ پس انداز در اين قشر ترويج يابد ضمن اينكه با آموزش مهارت هاي زندگي و نكات اقتصادي بيشتر آشنا شوند . خطيب زاده با اشاره به اينكه استقبال جوانان از افتتاح چنين حسابي بسيار چشمگير بوده است به بيان ويژگي هاي آن پرداخت .

مدير شعب استان درخصوص طرح هاي سپرده گذاري با بازدهي مناسب گفت :  سپرده ممتاز ، صندوق سرمايه گذاري ره آورد آباد و همچنين صندوق مشترك بانك مسكن از جمله سپرده ها با بازدهي مناسب است .

خطيب زاده  با اشاره به اهميت وصول مطالبات اظهار داشت : به منظور مساعدت به تسهيلات گيرندگاني كه داراي قسط معوق  هستند ، طرح ويژه كاهش مطالبات غير جاري با عنوان طرح ميثاق در بانك مسكن در حال اجرا  است.

آخرین بروزرسانی 1398/10/9