فهرست اخبار فهرست اخبار

رييس كل بانك مركزي در همايش توانمندسازي اقتصادي نيازمندان

نقش سيستم بانكي در توانمند سازي مددجويان قابل توجه است

رييس كل بانك مركزي در همايش شبكه بانكي ، ياور توانمندسازي اقتصادي نيازمندان گفت : نقش سيستم بانكي در توانمند سازي مددجويان قابل توجه است .

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، در اين همايش  كه به ميزباني كميته امداد امام خميني (ره) استان خراسان رضوي و با حضور ريس كميته امداد امام خميني (ره) كشور  و  استاندار خراسان رضوي برگزار شد عبدالناصر همتي رييس كل بانك مركزي با اشاره به ضرورت توانمند سازي مددجويان كميته امداد و نقش سيستم بانكي در اين فرايند گفت : امروز الگوي خوبي در كميته امداد براي ايجاد اشتغال و توانمند سازي مددجويان در حال انجام است .

 وي گفت : امسال سال رونق توليد است و تمام تلاش سيستم بانكي اين است كه اين هدف محقق شود .

 در اين همايش كه جعفر آقاملايي عضو هيات مديره به نمايندگي از بانك مسكن  و همچنين حسن خطيب زاده مدير شعب خراسان رضوي  و جمعي از مسوولان كشوري و استاني حضور داشتند سيد مرتضي بختياري رييس كميته امداد امام خميني (ره) كشور از تلاش شبكه بانكي به ويژه  بانك مسكن در كمك به نيازمندان به ويژه مددجويان كميته امداد قدرداني كرد .

وي افزود : تسهيلات پرداختي براي اشتغال و توانمند سازي مددجويان از نوع قرض الحسنه است و مديران بانكي در اين امر خير شريك هستند .

در ادامه عليرضا رزم حسيني استاندار خراسان رضوي بيان كرد : اين استان داراي ظرفيت هاي متعدد و فراواني است و تلاش داريم با اجراي طرح مثلث توسعه اقتصادي و فرهنگي در اين استان تحول لازم را ايجاد كنيم

همچنين حسن مونسان دبير شوراي  هماهنگي بانك هاي خراسان رضوي از پرداخت تسهيلات اشتغال به 11 هزار و 833 مددجوي كميته امداد استان تا پايان مهرماه امسال خبر داد

وي اظهار كرد : اعتبار مصوب به اين منظور 3300ميليارد تومان بود كه 1600ميليارد تومان آن تا پايان مهرماه امسال پرداخت شده است .

در اين همايش از مديران شعب 17 بانك عامل از جمله حسن خطيب زاده مدير شعب بانك مسكن خراسان رضوي كه بيشترين همكاري را در پرداخت تسهيلات به مددجويان  داشتند با اهدائ تنديس و لوح تقدير تجليل شد .

آخرین بروزرسانی 1398/10/21