برای تحقق اهداف باید هوشمندانه حرکت کنیم

مدیر شعب خراسان رضوی :

برای تحقق اهداف باید هوشمندانه حرکت کنیم

برگزاری جلسه هماهنگی در خصوص ارزیابی عملکرد شعب با حضور مسوولان و روسای دوایر مدیریت

مدیر شعب خراسان رضوی در نشست هماهنگی ارزیابی عملکرد شعب تحت پوشش مدیریت که با حضور ، معاونان مدیریت، رییس حوزه حراست برگزار شد گفت : برای دستیابی به اهداف ابلاغی در راستای استراتژی بانک باید هدفمندانه و هوشمندانه حرکت کنیم.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این نشست که  رؤسای دوایر مدیریت و کارشناسان روابط عمومی، بازاریابی و فنی و مهندسی حضور داشتند حسن خطیب زاده اظهار داشت: در جلسات هماهنگی درخصوص ارزیابی عملکرد شعب، ابتدا باید جایگاه مدیریت شعب استان در بین مدیریت های شعب کشور را بررسی کنیم تا بتوانیم اهداف را برای رسیدن به جایگاه مطلوب تعیین کنیم.

خطیب زاده با اشاره به اینکه ما در سازمانی خدمت می کنیم که برنامه ریزی ها و سیاست های اقتصادی متغیر است خاطر نشان کرد: تغییر سیاست های اقتصادی بانک در راستای تغییر سیاست های اقتصادی کلان کشور است که ضرورت دارد به قوانین و دستورالعمل های بانک احترام بگذاریم.

مدیر شعب استان قدردانی از زحمات کارکنان صف و ستاد اظهار داشت: منابع مدیریت با تلاش و کوشش کارکنان توانمند و با انگیزه از مرز 30.000 میلیارد ریال عبور کرده که امیدواریم بتوانیم با همراهی همه کارکنان در راستای تحقق اهداف عالیه بانک موفق عمل کنیم و رتبه مدیریت را ارتقا دهیم.

در ادامه نشست مسؤولان مدیریت و رؤسای دوایر درخصوص شاخص های ارزیابی عملکرد شعب که در منطقه زرد و قرمز قرار دارد راهکارهای اجرایی ارایه دادند.

آخرین بروزرسانی 1396/9/16