اعتماد مشتريان از عوامل مهم ارتقاي بانك مسكن است

مدير شعب خراسان رضوي

اعتماد مشتريان از عوامل مهم ارتقاي بانك مسكن است

تجليل از مشتريان خاص شعب با حضور مسوولان مديريت در مديريت شعب استان

مدير شعب خراسان رضوي در نشست قدرداني از مشتريان خاص شعب كه با حضور معاونان و كارشناس بازاريابي مديريت برگزار شد اعتماد مشتريان به بانك را يكي از مهم ترين عوامل پيشرفت و ارتقاي بانك دانست.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي در اين نشست حسن خطيب زاده مدير شعب استان گفت : مشتريان هدف بانك بازاريابان و مبلغان بسيار خوبي براي بانك هستند.

مدير شعب استان تصريح كرد : پرداخت تسهيلات مسكن مهر به عنوان يك طرح ملي توسط بانك مسكن انجام پذيرفت كه رسالت آن خانه دار نمودن اقشار ضعيف جامعه بود و از 140 هزار واحد مسكن مهر در استان خراسان رضوي، 80 درصد فروش اقساطي شده است و پيش بيني مي گردد در سال 97 ، 20 درصد تسهيلات باقي مانده  نيز فروش اقساطي شود.

خطيب زاده اظهار اميدواري كرد كه در سال جاري تأمين مالي پروژه هاي بافت فرسوده شهري  در اين استان  صورت گيرد .

مدير شعب استان همچنين در خصوص استراتژي بانك در سال 97 اظهار داشت: هوشمندسازي و كيفي سازي مسكن مهمترين استراتژي بانك در سال جاري است كه در همين راستا ، بانك مسكن تلاش ميكند مسكن خوب و با كيفيت ساخته شود و از ساخت و سازها بااستفاده از فناوريهاي جديد حمايت مي كند .

خطيب زاده با اشاره به اين نكته كه در سال جاري مقرر شده جامعه هدف را گسترش دهيم افزود: هدف بانك مسكن،  تأمين مسكن براي اقشار مختلف جامعه است.  اين گزارش حاكي است در پايان اين نشست با اهداي هدايا از مشتريان هدف تجليل شد.

 

آخرین بروزرسانی 1397/3/1