سپرده رها فرصت است ، استفاده بهينه كنيد

معاون خراسان رضوي در نشست كميته بازاريابي مديريت:

سپرده رها فرصت است ، استفاده بهينه كنيد

با توجه به شرايط فعلي و رقابت ناسالم برخي بانكها در پرداخت سودهاي نامتعارف، يكي از بهترين ابزارها جهت جذب منابع سپرده بلندمدت و تحقق اهداف اين بخش، سپرده رها مي باشد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، اين مطلب را حميدرضا همت آبادي معاون مالي و فناوري اطلاعات مديريت در نشست كميته بازاريابي كه  با موضوع چالش ها و راه حل هاي مؤثر براي بازاريابي منابع سپرده بلندمدت به وي‍ژه سپرده رها برگزار شد عنوان كرد .

وي در اين نشست كه اعضاي اصلي كميته و رؤساي شعب منتخب مشهد  حضور داشتند تصريح كرد : سپرده رها محصولي است كه با استفاده از آن مي توانيم علاوه بر جذب منابع از كاهش تسهيلات جلوگيري كنيم.  

همت آبادي با اشاره به نتايج ارزيابي عملكرد پايان خردادماه گفت : اولين قدم جهت تحقق اهداف، شناسايي آن و پس از آن برنامه ريزي جهت تحقق مي باشد و با توجه به مدت محدود باقي مانده تا پايان دوره شش ماهه ارزيابي عملكرد،  لازم است شعب  نسبت به بررسي وضعيت ارزيابي عملكرد شعبه و برنامه ريزي جهت بهبود آن اقدام كنيد .

معاون مالي و فناوري اطلاعات به موضوع بانكداري الكترونيك پرداخت و تلاش بيشتر همكاران را در اين بخش نيز خواستار شد.

در اين نشست پيشنهادهايي از جمله استفاده از از روش هاي مختلف اطلاع رساني مانند ارسال پيامك ، پيامك صوتي و تماس تلفني جهت معرفي سپرده رها ،  تمركز تبليغات سپرده رها در بين مشترياني كه حداقل نيمي از مدت زمان بازپرداخت تسهيلات را سپري كرده اند ، بازبيني فرايند افتتاح سپرده رها توسط كارگروهي متشكل از دواير كنترل و نظارت، امور اعتباري، سيستم ها و ارتباطات و بازاريابي مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت . همچنين در اين نشست از سيدعلي اصغرعيدي همكار شعبه ميدان امام خميني مشهد به جهت ارائه پيشنهادات موثر در حوزه بازاريابي با اهداء هدايايي تقدير شد.

آخرین بروزرسانی 1398/5/31