خراسان رضوی ، رتبه نخست در افتتاح حساب جوانان را کسب کرد

مدیر استان خبر داد :

خراسان رضوی ، رتبه نخست در افتتاح حساب جوانان را کسب کرد

مدیریت شعب خراسان رضوی با اجرای طرح "کاج دو" موفق به کسب رتبه نخست در برنامه بازاریابی حساب مسکن جوانان پاییز سال جاری در بین مدیریت های شعب کشور شد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر استان با اعلام این خبر گفت : در ادامه برنامه هرماه یک توفیق، مدیر شعب استان از موفقیت این مدیریت در برنامه بازاریابی پس انداز مسکن جوانان در پاییز سال جاری خبر داد.

  وی افزود : پس از اجرای "طرح کاج یک" در فروردین ماه  سال جاری  و کسب نتیجه مطلوب و با عنایت به اعلام برنامه بازاریابی حساب مسکن جوانان در پاییز از سوی اداره کل بازاریابی، "طرح کاج دو" از ابتدای مهرماه در استان اجرا شد

مدیر شعب استان ادامه داد : از جمله اقدامات انجام شده در این طرح،  تعیین هدف برای شعب ، مذاکره با ادارات و سازمان ها و همچنین برگزاری مسابقه نقاشی و انشای نویسی در مدارس است .خطیب زاده گفت :  اعلام آمار هفتگی این حساب منجر به ایجاد فضای رقابتی سالم در بین شعب و کارکنان گردید که در پایان طرح نیز با پرداخت پاداش نقدی ازشعب و کارکنان موثر در این طرح تجلیل شد .

وی نتیجه اجرای این طرح را مطلوب عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح حدود 7هزار فقره حساب به مبلغ 113 میلیارد ریال در استان افتتاح  شده است .

بر اساس این گزارش ، محمدطاهرقایینی رییس شعبه بلوار خیام مشهد که موفق به کسب رتبه نخست در  استان شده علت موفقیت شعبه را انجام مذاکرات متعدد و پیگیری آن ها اعلام کرد.

وی اظهار داشت:  با اعلام طرح کاج از سوی مدیریت شعب، مذاکرات بازاریابی را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادیم و با عنایت به قابلیت های ویژه حساب پس انداز مسکن جوانان این شعبه موفق به افتتاح 1،044 فقره حساب به مبلغ بالغ بر 12 میلیارد ریال شده است.

همچنین محمدرضا ابریشمی رییس شعبه مرکزی نیشابور با اشاره به موفقیت این شعبه درکسب رتبه دوم در  استان و افتتاح تعداد 1000 فقره حساب پس انداز مسکن جوانان از ابتدای سال اظهار داشت: حساب پس انداز مسکن جوانان، حسابی ویژه و منحصر به فرد در شبکه بانکی می باشد که در صورت معرفی و ارایه توضیحات مناسب به مشتریان مورد استقبال آنها واقع می شود.

آخرین بروزرسانی 1398/11/12