افتخار همه ما ، خدمت در بانك مسكن است

مدير خراسان رضوي :

افتخار همه ما ، خدمت در بانك مسكن است

خدمت در بانك مسكن كه رسالت اصلي آن خانه دار كردن مردم است باعث افتخار يكايك كاركنان بازنشسته و شاغل است.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي ، در مراسمي كه از سوي كانون بازنشستگان استان و با حضور معاونان مديريت و كاركنان بازنشسته و همسرانشان برگزار شد، حسن خطيب زاده مدير استان با بيان اين مطلب ، حفظ شأن و جايگاه بانك مسكن را به عنوان بانكي كه پشتوانه اصلي آن اعتماد مردم است مورد انتظار مديران ارشد بانك دانست.

مدير شعب استان همچنين به موفقيت هاي كسب شده توسط مديريت از جمله كسب رتبه اول در حساب صندوق پس انداز مسكن يكم و حساب جوانان در بين مديريت هاي كشور، كسب رتبه دوم در آزمون سنجش علمي كاركنان در كشور، قرار گرفتن 9 شعبه ازشعب تحت پوشش مديريت در 100 شعبه برتر كشور و بهينه سازي تعدادي از شعب اشاره كرد.

محمدحسين مصطفوي رئيس كانون بازنشستگان خراسان رضوي نيز گزارشي از فعاليت هاي يكساله كانون و گزارشي از همايش ساليانه كانون بازنشستگان بانك مسكن كه با حضور مدير عامل و اعضاء هيأت مديره  در تهران برگزار شده بود ارائه داد.

بر اساس اين گزارش در اين مراسم هدايايي به رسم يادبود به منظور قدرداني از زحمات محمدحسين مصطفوي رئيس كانون بازنشستگان به وي اهداء شدو به  20 نفر از خانم هاي حاضر در جلسه هدايايي به رسم يادبود از طرف مديريت اهداء شد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/12/1