تقدير از خدمات هتل سلام

از سوي سامان ميراث فرهنگي خراسان رضوي انجام شد

تقدير از خدمات هتل سلام

انتخاب هتل سلام به عنوان واحد برتر استان

سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي در ارزيابي عملكرد واحدهاي فعال در صنعت گردشگري، هتل سلام را به عنوان واحد برتر استان انتخاب نمود و با اهداي لوح تقدير از سهراب ارجمند مدير هتل سلام قدرداني گرديد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، سهراب ارجمند مدير هتل سلام در خصوص اين انتخاب اظهار داشت: اين هتل با شعار «هتل سلام نمونه ميهمان نوازي و ادب ايرانيان است» طي سال هايي كه به ارائه خدمات پرداخته  همواره سعي داشته بهترين سرويس چه از لحاظ كيفيت و چه از لحاظ نحوه ارائه خدمات را ارائه دهد .

وي تصريح كرد : باعث افتخار ماست هتلي كه متعلق به بانك مسكن است توانسته به عنوان واحد برتر استان انتخاب شود و جا دارد از حمايت هاي مديران ارشد بانك تقدير و تشكر كنم.

ارجمند افزود: خدمات هتل در بخش هاي اقامتي، غذا و نوشيدني در سه رستوران اصلي و فرعي و تابستاني و استخر و سوناي خشك و تر و جكوزي، باشگاه بيليارد، سرويس رايگان حرم مطهر، سرويس VIP‌ جهت ميهمانان ويژه، تاكسي سرويس، كافي نت، وايرلس در تمام بخش هاي هتل و برخي ديگر از خدمات قابل ارائه است

مدير هتل سلام خاطر نشان كرد : هدف ما كسب رضايت همكاران و مشتريان است كه اميدواريم با تلاش همه كاركنان هتل سلام در سال هاي آتي نيز اين امر را محقق كنيم.

آخرین بروزرسانی 1396/9/16