ريس حوزه حراست مديريت خراسان رضوي تاكيد كرد

ريس حوزه حراست مديريت خراسان رضوي تاكيد كرد

ريس حوزه حراست مديريت خراسان رضوي تاكيد كرد

برگزاري اولين جلسه كميته منابع و مصارف

ريس حوزه حراست مديريت خراسان رضوي در نخستين نشست كميته منابع و مصارف مديريت استان ،تلاش براي حفظ مشتريان قديمي و جذب مشتريان جديد را مورد تاكيد قرار داد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، حجت عظيمي ريس حوزه حراست استان در اين نشست كه با حضور مشاور بانك در امور پژوهشي، رئيس دايره كنترل و نظارت،‌ معاونان  دايره امور مالي و داده ها، كارشناس بازاريابي و يكي از حسابرسان مركز برگزار شد تلاش براي حفظ مشتريان قديمي ، جذب مشتريان جديد و اتخاذ رويكردهاي نو در مسير جذب منابع بيشتر را مورد تاكيد قرار داد.

وي در خصوص حساب جديدي كه در دستور كار کمیته قرار گرفته است تصريح كرد: با توجه به مذاكرات انجام شده با اداره كل بررسي هاي اقتصادي و توسعه محصول درخصوص اين طرح با هدف كسب نتيجه بهتر، لازم است تعریف مفاهیم طرح، مدل عملیاتی و طرح توجیهی آماده شود تا نتایج آن قابل پیش بینی باشد.

رئيس حوزه حراست استان ادامه داد: گروه هدف اين طرح جديد،  تسهيلات گيرندگان وام مسكن هستند كه به دليل پرداخت مجازي اقساط، به طور حضوري به بانك مراجعه نمي كنند.

 وي همچنين تصريح كرد:  در اين حساب بايد ابتدا ميزان تسهيلات، مدت زمان و نرخ تسهيلات با توجه به شرايط كنوني تعيين شود.

در ادامه اين نشست حيدري با ذكر اينكه تمام ابداعات ، اختراعات و ايده هاي جديد ريشه در اتاق فكر دارد.بر تشكيل اتاق فكر در بانك تاكيد كرد و اظهار داشت :

 ايجاد اتاق فكر و بارش باران فكري باعث ايجاد خلاقيت، افزايش توانمندي كاركنان و بهره برداري از ظرفيت هاي بالقوه نيروي انساني مي شود..

حيدري ادامه داد: با توجه به اينكه بانك مسكن يك بانك كاملاً تخصصي است بايد از اين پتانسيل بهره بگيريم چراكه فعاليت در بخش مسكن در كاركنان بانك مسكن كاملاً نهادينه شده است.

وي افزود: اگر قرار است حساب جديدي تعريف شود ضرورت دارد مشابه اين حساب در ساير بانك ها مورد بررسي و تجزيه و تحليل قرار گيرد و نقاط ضعف و قوت آن مشخص شود .

بر اساس اين گزارش ، ريس حوزه حراست مديريت همچنين پيشنهاد كرد براي موفقيت در اين طرح ، اطلاع رساني طرح به كاركنان صف و ستاد صورت گيرد و نقطه نظرات و پيشنهادات شعب جمع آوري و از ديدگاههاي كاركنان به خوبي استفاده شود

 

آخرین بروزرسانی 1396/9/16