افتتاح بيش از 800 فقره حساب پس انداز مسكن جوانان توسط همكار خراساني

افتتاح بيش از 800 فقره حساب پس انداز مسكن جوانان توسط همكار خراساني

سميه قادري از كاركنان شعبه مركزي نيشابور موفق به بازاريابي و افتتاح بيش از 800 فقره حساب پس انداز مسكن جوانان از ابتداي سال شده است.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، قادري علت موفقيت خود را علاقه به كار و تعهد سازماني دانست و اظهار داشت:  با اعلام طرح كاج (كمپين افتتاح جوانان) از سوي مديريت شعب استان، به بررسي و تحليل حساب پس انداز مسكن جوانان پرداختم و با توجه به قابليت هاي اين حساب در مرحله اول براي خود و اعضاء خانواده نسبت به افتتاح حساب اقدام نموده و پس از آن مذاكرات بازاريابي را شروع كردم.

وي ادامه داد:  باتوجه به اين كه در شعبه به عنوان متصدي امور بانكي مشغول به كار هستم در زمان مراجعه مشتريان، به تشريح حساب جوانان و مزاياي آن مي پردازم كه  معمولا مورد استقبال مراجعه كنندگان قرار مي گيرد.

بر اساس اين گزارش ، در راستاي بازاريابي و جذب منابع در حساب پس انداز مسكن جوانان در استان خراسان رضوي، اين مديريت طرح كاج را ارائه  كرده كه با تلاش گروهي كاركنان منجر به افتتاح بيش از 8 هزار فقره حساب شده است.

همچنين به پاس تقدير از زحمات و فعاليت هاي بازاريابي سميه قادري در سومين همايش فصلي رؤساي شعب استان لوح تقدير و هدايايي به وي اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/1