تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیر شعب استان نشست کمیته های بازاریابی و وصول مطالبات مدیریت خراسان رضوی برگزار شد

برگزاری نشست های بازاریابی و وصول مطالبات مدیریت خراسان رضوی

اولین جلسه کمیته بازاریابی مدیریت خراسان رضوی با حضور اعضای کمیته و رؤسای شعب بلوار خیام، بلوار سجاد، بهار، بلوار شریعتی و بلوار وکیل آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی در این نشست که ابوالفضل مهران مدیر شعب استان، معاونان مدیریت، رییس دایره امور اعتباری و کارشناس بازاریابی حضور داشتند، مهران با اشاره به اولویت جذب منابع در بانک اظهار داشت: ضرورت دارد سرگروه های بازاریابی در شعب و اعضای کمیته بازاریابی در راستای جذب منابع توجه ویژه ای به سپرده های ارزان قیمت داشته باشند و همچنین در جهت کاهش قیمت تمام شده پول نیز تلاش و کوشش مضاعفی انجام دهند.

وی افزود: تلاش کارکنان شعب برای افتتاح و جذب منابع حساب های تعهدی مانند پس انداز مسکن یکم و پس انداز مسکن جوانان نیز در برنامه ریزی بازاریابی شعب مورد تاکید است.در گزارشی دیگر از روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی با حضور اعضای‌ و رؤسای شعب مرکزی مشهد، بلوار معلم مشهد، امام خمینی مشهد، ‌امام رضا (ع) مشهد و سعدی مشهد اولین نشست کمیسیون وصول مطالبات این مدیریت در سال جاری برگزار شد. 

در این نشست ابوالفضل مهران مدیر شعب استان پیگیری مستمر مطالبات معوق به ویژه تسهیلات مسکن مهر از اولین قسط  را خواستار شد و اظهار داشت: وصول مطالبات معوق به عنوان یکی از مهمترین اولویت های بانک مدنظر مدیران ارشد است و با توجه به اینکه در درجه بندی شعب و ارزیابی عملکرد یکی از شاخص های مهم و تاثیرگذار، وصول مطالبات معوق است انتظار می رود در سال جاری بیشترین تمرکز رؤسای شعب بر این امر استوار باشد.

وی بر پیگیری کارکنان در سال جاری برای دریافت اسناد مالکیت تسهیلات مسکن مهر از طریق شرکت عمران گلبهار،‌ بنیاد مسکن و شرکت عمران بینالودتاکید کرد.

در ادامه این نشست مرتضی ناصری معاون اجرایی مدیریت با اشاره به عدم ابلاغ سیاست های اعتباری سال 96 و فراغت شعب از پرداخت تسهیلات اظهار داشت: ضرورت دارد تمامی کارکنان با برنامه ریزی لازم در جهت وصول مطالبات معوق تلاش کنند . وی افزود: رؤسای شعب  باید طرح ویژه وصول مطالبات ابلاغی را مد نظر قرار داده و درخصوص بخش های مختلف آن برنامه مدونی را تهیه و در دستور کار خود قرار دهند.

در ادامه جلسه  تعدادی از پرونده های مطالباتی مربوط به شعب حاضر در جلسه مورد بررسی واقع و تصمیمات لازم در مورد آن ها اتخاذشد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1396/3/9