تازه های اخبار تازه های اخبار

شعبه میدان مادر مشهد به باشگاه 1000 میلیاردی ها پیوست

برگزاری جشن 1000 میلیاردی شعبه میدان مادر مشهد با حضور اصغر ترحمی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت، تعدادی از رؤسای شعب مشهد ، کارشناس بازاریابی ، رییس، معاون و کارکنان شعبه در محل شعبه میدان مادر مشهد

کارکنان شعبه میدان مادر مشهد،  افزایش و عبور منابع شعبه از مرز 1000 میلیارد ریال  ، را جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی این مراسم با حضور اصغر ترحمی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت، تعدادی از رؤسای شعب مشهد ، کارشناس بازاریابی ، رییس، معاون و کارکنان شعبه در محل شعبه میدان مادر مشهد برگزار شد.

در این مراسم اصغر ترحمی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت ورود شعبه میدان مادر مشهد به باشگاه 1000 میلیاردی ها را نتیجه کار گروهی، همدلی و تیمی عمل کردن کارکنان دانست و افزود: شعبه میدان مادر مشهد از شعب بسیار موفق این مدیریت است و اساس این موفقیت همسوسازی به موقع و سریع شعبه با تغییراتی است که در بانک رخ می دهد. .

در ادامه امیر بدخشان کارشناس بازاریابی مدیریت نیز اظهار کرد: یکی از مهمترین دلایل موفقیت شعبه میدان مادر مشهد تلاش و کوشش مضاعف کارکنان در پیگیری های مستمر امور بازاریابی است .

سپس محمد طاهرقاینی رییس شعبه میدان مادر مشهد به ارایه گزارشی از عملکرد شعبه در 6 ماهه ابتدای سال پرداخت و اظهار داشت: این شعبه در 6 ماهه ابتدای سال جاری 120 میلیارد ریال رشد منابع داشته که مانده منابع شعبه بالغ بر 1024 میلیارد ریال و مانده تسهیلات پرداختی بالغ بر 3500 میلیارد ریال است و در حساب صندوق پس انداز مسکن یکم نیز از لحاظ مبلغ و تعداد بالاترین رشد را در استان داشته ایم .

و ی افزود : هدف سال جاری این شعبه 1100 میلیارد ریال‌است که امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف تمامی کارکنان شعبه این هدف را محقق شود.

 

آخرین بروزرسانی 1396/9/16