تازه های اخبار تازه های اخبار

ریس حوزه حراست مدیریت خراسان رضوی تاکید کرد

ریس حوزه حراست مدیریت خراسان رضوی تاکید کرد

برگزاری اولین جلسه کمیته منابع و مصارف

ریس حوزه حراست مدیریت خراسان رضوی در نخستین نشست کمیته منابع و مصارف مدیریت استان ،تلاش برای حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، حجت عظیمی ریس حوزه حراست استان در این نشست که با حضور مشاور بانک در امور پژوهشی، رییس دایره کنترل و نظارت،‌ معاونان  دایره امور مالی و داده ها، کارشناس بازاریابی و یکی از حسابرسان مرکز برگزار شد تلاش برای حفظ مشتریان قدیمی ، جذب مشتریان جدید و اتخاذ رویکردهای نو در مسیر جذب منابع بیشتر را مورد تاکید قرار داد.

وی در خصوص حساب جدیدی که در دستور کار کمیته قرار گرفته است تصریح کرد: با توجه به مذاکرات انجام شده با اداره کل بررسی های اقتصادی و توسعه محصول درخصوص این طرح با هدف کسب نتیجه بهتر، لازم است تعریف مفاهیم طرح، مدل عملیاتی و طرح توجیهی آماده شود تا نتایج آن قابل پیش بینی باشد.

رییس حوزه حراست استان ادامه داد: گروه هدف این طرح جدید،  تسهیلات گیرندگان وام مسکن هستند که به دلیل پرداخت مجازی اقساط، به طور حضوری به بانک مراجعه نمی کنند.

 وی همچنین تصریح کرد:  در این حساب باید ابتدا میزان تسهیلات، مدت زمان و نرخ تسهیلات با توجه به شرایط کنونی تعیین شود.

در ادامه این نشست حیدری با ذکر اینکه تمام ابداعات ، اختراعات و ایده های جدید ریشه در اتاق فکر دارد.بر تشکیل اتاق فکر در بانک تاکید کرد و اظهار داشت :

 ایجاد اتاق فکر و بارش باران فکری باعث ایجاد خلاقیت، افزایش توانمندی کارکنان و بهره برداری از ظرفیت های بالقوه نیروی انسانی می شود..

حیدری ادامه داد: با توجه به اینکه بانک مسکن یک بانک کاملاً تخصصی است باید از این پتانسیل بهره بگیریم چراکه فعالیت در بخش مسکن در کارکنان بانک مسکن کاملاً نهادینه شده است.

وی افزود: اگر قرار است حساب جدیدی تعریف شود ضرورت دارد مشابه این حساب در سایر بانک ها مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گیرد و نقاط ضعف و قوت آن مشخص شود .

بر اساس این گزارش ، ریس حوزه حراست مدیریت همچنین پیشنهاد کرد برای موفقیت در این طرح ، اطلاع رسانی طرح به کارکنان صف و ستاد صورت گیرد و نقطه نظرات و پیشنهادات شعب جمع آوری و از دیدگاههای کارکنان به خوبی استفاده شود

 

آخرین بروزرسانی 1396/9/16