تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير شعب خراسان رضوي در مراسم افتتاح محل جديد شعبه سپاد مشهد

افتتاح شعب در مناطق كارآمد ، از اولويت هاي بانك است

يكي از سياست هاي بانك مركزي بهينه سازي شعب در شبكه بانكي است به طوري كه شعب را از مناطق ناكارآمد به مناطق كارآمد منتقل كنيم .انتقال شعبه سپاد مشهد به محل جديد در بلوار انديشه مشهد در راستاي همين سياست انجام پذيرفته است .

به گزارش  روابط عمومي مديريت خراسان رضوي، ‌اين مطلب را حسن خطيب زاده مدير شعب استان در حاشيه مراسم افتتاح محل جديد شعبه سپاد مشهد كه به انديشه  مشهد تغيير نام يافته است عنوان كرد

خطيب زاده با اشاره به سهم قابل توجه حوزه مسكن و ساختمان در اقتصاد و اشتغال كشور بيان كرد : رسالت اصلي بانك مسكن تأمين مسكن آحاد مختلف جامعه به خصوص دهك هاي ميان درآمد و كم درآمد است و كاركنان بانك مسكن ارائه خدمت به مردم براي خانه دار شدن آنها را افتخاري براي خود مي دانند .

مدير شعب استان افزود : بانك مسكن علاوه بر ارائه خدمات تخصصي در حوزه مسكن و ساختمان آمادگي انجام كليه امور بانكي را به همشهريان دارد.

وي جواد كامل نواب را يكي از رؤساي شعب توانمند استان دانست و گفت : با انجام يك برنامه ريزي هدفمند و هوشمندانه و با كوشش مضاعف كاركنان شعبه، اميداريم شاهد ارتقاء و رشد شعبه و كسب رضايت مشتريان باشيم.

در ادامه جواد كامل نواب رئيس شعبه انديشه مشهد  به ارائه توضيحاتي در خصوص انواع خدمات بانك مسكن پرداخت و اظهار اميدواري كرد با تلاش گروهي كاركنان شعبه ضمن خدمت رساني مطلوب به مشتريان بتواند اهداف ابلاغي را محقق كند.

آخرین بروزرسانی 1398/5/31