تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور حسابرسان سازمان حسابرسي صورت گرفت

رونمايي از سامانه جديد آمار و اطلاعات در شعبه مركزي مشهد

با حضور نماينده اداره كل حسابداري و حسابرسان سازمان حسابرسي كل كشور از سامانه جديد جامع آمار و اطلاعات در شعبه مركزي مشهد رونمايي شد .

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، در اين آيين حسن خطيب زاده مدير شعب استان از پيگيري و همراهي ريس و كاركنان اداره كل حسابداري قدرداني كرد.

وي با اشاره به قابليت هاي جديد اين سامانه گفت: در اين سامانه دريافت آنلاين گزارش هاي مربوط  به منابع و مصارف  و  مانده مطالبات نمايش و كنترل تراز هر شعبه انجام مي پذيرد .

مدير استان افزود : اين سامانه ابتدا به صورت آزمايشي در شعبه مركزي مشهد راه اندازي شده و از مزاياي اين سامانه ميتوان به تجميع اطلاعات و آمار در خود شعبه و كمك به دواير مالي مديريتها  براي كاهش حجم كار اشاره كرد .

 وي با اشاره به اهميت دسترسي به اطلاعات و آمار به صورت آنلاين در تصميم گيري هاي مديريتي گفت : لازمه موفقيت در مديريت ، در اختيار داشتن اطلاعات به منظور استفاده در فرايند تصميم گيري و مجهز بودن به مسير هاي سريع و مطمئن اطلاعاتي براي دريافت داده ها و ابلاغ دستور هاست .خطيب زاده افزود : جريان اطلاعات نقش به سزايي در ميزان كارايي ، اثربخشيو سرعت بهره برداري از منابع اطلاعاتي براي دستيابي به اهداف سازماني دارد.

مدير شعب استان ابراز اميدواري كرد با راه اندازي اين سيستم امكان دسترسي سريع و منسجم به آمار و اطلاعات مورد نياز از شعب تحت پوشش به منظور تصميم گيري هاي كارا و اثر بخش در سطوح مختلف مديريتي فراهم شود.

آخرین بروزرسانی 1398/9/21