تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير خراسان رضوي:

اجراي موفقيت آميز طرح اقدام ملي مسكن ، نيازمند حمايت همه جانبه است

مدير شعب خراسان رضوي با اشاره به طرح اقدام ملي مسكن ، توجه همه روساي شعب به اقداماتي همچون جلوگيري از فسخ حسابهاي قديمي مسكن يكم ، به منظور اجراي موفقيت آميز اين طرح را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي، حسن خطيب زاده مدير شعب استان در سومين همايش فصلي رؤساي شعب با بيان اين مطلب ،  توجه به اهميت حساب هاي صندوق پس انداز مسكن يكم در طرح  اقدام ملي  و بازاريابي جديد در اين حوزه و جلوگيري از فسخ حسابهاي قديمي در اين طرح را خواستار شد .

در اين  همايش كه معاونان مديريت ، روساي حوزه حراست و حوزه جنوب استان و روساي دواير مديريت خراسان رضوي  حضور داشتند ،  خطيب زاده حل مسائل پيچيده ، تفكر نقادانه در تمام حوزه ها ، مديريت منابع انساني ، خلاقيت در كار ، مديريت و سازگاري اجتماعي ، هوش هيجاني و هوش عقلاني ، مهارت قضاوت و عدالت ، مهارت مذاكره ، انعطاف پذيري اداركي و استفاده از تفكر و انديشه را از جمله اقدامات شاخص مديريتي و لازم الاجرا دانست .

مدير استان با اشاره به اينكه با توجه به پيشرفت سريع علم و تكنولوژي، علم مديريت نيز متناسب با تغييرات جامعه خود را بروز مي دهد گفت: استفاده از دانش روز و مسائل نوين مديريتي امري است كه هر مديري در هر سطح مسئوليتي بايد توجه ويژه به آن داشته باشد

وي مواردي از جمله تجزيه و تحليل كارنامه ارزيابي عملكرد هر شعبه ،  تعيين تكليف فوري تسهيلات تكميلي مسكن مهر ، شناسايي عوامل موثر در افزايش انگيزه كاركنان ، توجه ويژه به حوزه وصول مطالبات در راستاي كاهش عقود مبادله اي ، تحقق صددرصدي هدف وصول نقدي ، اهميت تكريم ارباب رجوع ، كنترل و نظارت همه جانبه بر عملكرد كاركنان مورد تاكيد قرار داد.

خطيب زاده با تقديراز حوزه حراست استان، كاركنان مديريت و شعب در حفاظت از شعب و تجهيزات بانك بر رعايت الزامات و توصيه هاي امنيتي تاكيد  كرد.

در ادامه اين نشست محمدپورقرباني با اشاره به پرداخت تسهيلات و وصول مطالبات  گفت : يكي از تسهيلات كليدي و اصلي بانك، مشاركت مدني ساخت مسكن  است كه در اين زمينه رعايت بهداشت اعتباري و همچنين جذب منابع مشتري و تاكيد بر حفظ رسوب حسابجاري مورد انتظار  است .

به گفته وي ،  بر اساس سيا ستهاي فعلي بانك ، وصول مطالبات از اولويتهاي اصلي است و با توجه به شرايط فعلي اميدواريم در وصول نقدي نيز موفق به تحقق صددرصدي اهداف شويم.

 در ادامه محسن عليمحمدي معاون اداري و پشتيباني مديريت با توجه به اهميت حوزه منابع انساني توجه ويژه مسوولان شعب را به رعايت گردش شغلي متصديان، آراستگي ظاهري همكاران، رعايت نظافت و زيباسازي فضاي شعب خواستار شد.

همچنين حميدرضا همت آبادي معاون مالي و فناوري اطلاعات مديريت  به تشريح كارنامه ارزيابي عملكرد استان پرداخت و لزوم توجه ويژه در حوزه هاي جذب  منابع و  بانكداري الكترونيك را بيان  كرد .

همت آبادي خاطر نشان كرد : با توجه الزام فعالسازي رمز پويا از ابتداي ديماه، راهنمايي صحيح و كامل مشتريان مورد انتظار است.

در ادامه حجت عظيمي رئيس حوزه حراست استان به ارائه رهنمودهاي حفاظتي و امنيتي پرداخت و  با اشاره به سرافرازي ملت ايران در حفظ همبستگي و مقابله با اقدامات اغتشاشگران، حضور فعال عناصر مديريتي براي اتخاذ تدابيري با رويكرد حفاظت عمومي و مديريت بحران و كمك به تامين حفاظت محيط و حضور همكاران به صورت فعال و داوطلبانه را خواستار شد.

در اين نشست نمايندگان شعب نيز به ارائه نقطه نظرات و پيشنهادات شعب پرداختند و مسوولان مديريت نيز به ابهامات و سوالات مطرح شده توسط شعب پاسخ گفتند .

 همچنين مجيد قاسمي موحد از اساتيد حوزه هاي بازاريابي و مديريت به ارائه رهنمودهاي مديريتي و انگيزشي پرداخت.

 در پايان از شعب موفق در ارزيابي عملكرد شش ماهه ابتداي سال جاري در بخش هاي  بانكداري الكترونيك، جذب منابع، صدور كارت هديه، صدور ضمانتنامه، طرح حسنه ، كاهش مطالبات وآزمون سنجش شغلي كاركنان  و همچنين برخي از كاركنان توانمند مديريت با اهداء لوح تقدير و هدايايي تقدير شد.

       
آخرین بروزرسانی 1398/10/14