تازه های اخبار تازه های اخبار

تعامل بانك مسكن با پارك علم و فناوري خراسان رضوي در راستاي تامين مسكن كاركنان

معاون مالي و فناوري اطلاعات مديريت با هدف بازاريابي با مسوولان پارك علم و فناوري اين استان ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي در اين نشست  كه  عليرضا بصيري رئيس شعبه ميدان مادر مشهد، مروي معاون پشتيباني پارك علم و فناوري خراسان رضوي، باصري مدير مالي پارك و چندتن از كاركنان مديريت حضور داشتند، حميدرضا همت آبادي  گفت : بانك مسكن به عنوان يك بانك دولتي و تنها بانك تخصصي در حوزه مسكن و ساختمان علاوه بر فعاليت هاي تخصصي، در ساير حوزه هاي بانكي نيز خدمات قابل ملاحظه اي ارائه مي دهد.

همچنين بصيري رئيس شعبه ميدان مادر مشهد  عنوان كرد : شعبه ميدان مادر آمادگي ارائه انواع خدمات به اساتيد و پزوهشگران اين موسسه را دارد.

مروي معاون پشتيباني پارك گفت: پارك علم و فناوري خراسان رضوي به عنوان يكي از بزرگترين و اولين پارك ملي تاسيس شده در ايران در سال 1381 با تكيه بر تجارب ارزشمند به دست آمده است .

مروي ادامه داد:  پارك علم و فناوري خراسان در حال حاضر داراي 8 مركز رشد و 8 آزمايشگاه تخصصي و فعال مي باشد.

هادي عبدي از كاركنان دايره ارتباطات و بازاريابي با تشريح برخي خدمات، پيشنهاد تشكيل ميز مشاوره بانك مسكن در پارك را مطرح كرد كه مورد استقبال مسوولان پارك قرار گرفت.

همچنين در بخش ديگري از اين بازديد، معاون مالي و فناوري اطلاعات مديريت و ريس شعبه ميدان مادر مشهد با مديران پزوهشكده علوم و صنايع غذايي نيز ديدار و گفتگو  كردند.

 

آخرین بروزرسانی 1398/11/1