تازه های اخبار تازه های اخبار

افتتاح بیش از 800 فقره حساب پس انداز مسکن جوانان توسط همکار خراسانی

سمیه قادری از کارکنان شعبه مرکزی نیشابور موفق به بازاریابی و افتتاح بیش از 800 فقره حساب پس انداز مسکن جوانان از ابتدای سال شده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، قادری علت موفقیت خود را علاقه به کار و تعهد سازمانی دانست و اظهار داشت:  با اعلام طرح کاج (کمپین افتتاح جوانان) از سوی مدیریت شعب استان، به بررسی و تحلیل حساب پس انداز مسکن جوانان پرداختم و با توجه به قابلیت های این حساب در مرحله اول برای خود و اعضای خانواده نسبت به افتتاح حساب اقدام نموده و پس از آن مذاکرات بازاریابی را شروع کردم.

وی ادامه داد:  باتوجه به این که در شعبه به عنوان متصدی امور بانکی مشغول به کار هستم در زمان مراجعه مشتریان، به تشریح حساب جوانان و مزایای آن می پردازم که  معمولا مورد استقبال مراجعه کنندگان قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش ، در راستای بازاریابی و جذب منابع در حساب پس انداز مسکن جوانان در استان خراسان رضوی، این مدیریت طرح کاج را ارایه  کرده که با تلاش گروهی کارکنان منجر به افتتاح بیش از 8 هزار فقره حساب شده است.

همچنین به پاس تقدیر از زحمات و فعالیت های بازاریابی سمیه قادری در سومین همایش فصلی رؤسای شعب استان لوح تقدیر و هدایایی به وی اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/1