تازه های اخبار تازه های اخبار

افتتاح بيش از 800 فقره حساب پس انداز مسكن جوانان توسط همكار خراساني

سميه قادري از كاركنان شعبه مركزي نيشابور موفق به بازاريابي و افتتاح بيش از 800 فقره حساب پس انداز مسكن جوانان از ابتداي سال شده است.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، قادري علت موفقيت خود را علاقه به كار و تعهد سازماني دانست و اظهار داشت:  با اعلام طرح كاج (كمپين افتتاح جوانان) از سوي مديريت شعب استان، به بررسي و تحليل حساب پس انداز مسكن جوانان پرداختم و با توجه به قابليت هاي اين حساب در مرحله اول براي خود و اعضاء خانواده نسبت به افتتاح حساب اقدام نموده و پس از آن مذاكرات بازاريابي را شروع كردم.

وي ادامه داد:  باتوجه به اين كه در شعبه به عنوان متصدي امور بانكي مشغول به كار هستم در زمان مراجعه مشتريان، به تشريح حساب جوانان و مزاياي آن مي پردازم كه  معمولا مورد استقبال مراجعه كنندگان قرار مي گيرد.

بر اساس اين گزارش ، در راستاي بازاريابي و جذب منابع در حساب پس انداز مسكن جوانان در استان خراسان رضوي، اين مديريت طرح كاج را ارائه  كرده كه با تلاش گروهي كاركنان منجر به افتتاح بيش از 8 هزار فقره حساب شده است.

همچنين به پاس تقدير از زحمات و فعاليت هاي بازاريابي سميه قادري در سومين همايش فصلي رؤساي شعب استان لوح تقدير و هدايايي به وي اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/1