تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر خراسان رضوی :

افتخار همه ما ، خدمت در بانک مسکن است

خدمت در بانک مسکن که رسالت اصلی آن خانه دار کردن مردم است باعث افتخار یکایک کارکنان بازنشسته و شاغل است.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، در مراسمی که از سوی کانون بازنشستگان استان و با حضور معاونان مدیریت و کارکنان بازنشسته و همسرانشان برگزار شد، حسن خطیب زاده مدیر استان با بیان این مطلب ، حفظ شان و جایگاه بانک مسکن را به عنوان بانکی که پشتوانه اصلی آن اعتماد مردم است مورد انتظار مدیران ارشد بانک دانست.

مدیر شعب استان همچنین به موفقیت های کسب شده توسط مدیریت از جمله کسب رتبه اول در حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و حساب جوانان در بین مدیریت های کشور، کسب رتبه دوم در آزمون سنجش علمی کارکنان در کشور، قرار گرفتن 9 شعبه ازشعب تحت پوشش مدیریت در 100 شعبه برتر کشور و بهینه سازی تعدادی از شعب اشاره کرد.

محمدحسین مصطفوی رییس کانون بازنشستگان خراسان رضوی نیز گزارشی از فعالیت های یکساله کانون و گزارشی از همایش سالیانه کانون بازنشستگان بانک مسکن که با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره  در تهران برگزار شده بود ارایه داد.

بر اساس این گزارش در این مراسم هدایایی به رسم یادبود به منظور قدردانی از زحمات محمدحسین مصطفوی رییس کانون بازنشستگان به وی اهدای شدو به  20 نفر از خانم های حاضر در جلسه هدایایی به رسم یادبود از طرف مدیریت اهدای شد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/12/1