تازه های اخبار تازه های اخبار

صادر كننده بزرگ مشهدي :

بانك مسكن ، بانكي موفق در خدمت رساني است

مديرعامل شركت ايران ملاس و از صادركنندگان بزرگ خراسان رضوي در ديدار با معاونان اجرايي و مالي و فناوري اطلاعات مديريت ، بانك مسكن را بانكي موفق در خدمت رساني به مردم دانست .

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي در ديداري كه با حضور زهره كدخدامزرجي رئيس دايره اموراعتباري، محمدطاهرقائيني رئيس شعبه بلوار خيام مشهد برگزار شد حسنعلي صيرفي مديرعامل شركت ايران ملاس و از مشتريان هدف شعبه بلوار خيام مشهد از تلاش كاركنان بانك مسكن قدرداني كرد.

وي گفت : با توجه به ماموريت بانك مسكن كه تامين مسكن اقشار متوسط و ضعيف جامعه  است بخش اعظم منابع مالي خود را در اين بانك متمركز كرده ايم  صيرفي افزود : بانك مسكن بانكي خوشنام است كه با دارا بودن نيروي انساني توانمند توانسته ماموريت خود را به خوبي ايفا  كند.

مدير عامل شركت ايران ملاس ادامه داد:   ادامه داد : اين شركت به عنوان اولين توليدكننده خميرمايه فوري در ايران از سال 1372 محصول خود را با نام تجاري خميرمايه فريمان به بازارهاي داخلي و بيش از 90 كشور جهان صادر كرده است.

محمدپورقرباني معاون اجرائي مديريت با تقدير از مديران شركت ايران ملاس در انتخاب بانك مسكن گفت : بانك مسكن با 81 سال قدمت به عنوان تنها بانك تخصصي در حوزه مسكن و ساختمان  است كه به تامين مالي در اين حوزه مي پردازد.

همچنين حميدرضا همت آبادي معاون مالي و فناوري اطلاعات مديريت  از آمادگي بانك مسكن را براي ارائه انواع خدمات مالي و بانكي به اين شركت و كاركنان آن خبر داد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/11/30