تازه های اخبار تازه های اخبار

صادر کننده بزرگ مشهدی :

بانک مسکن ، بانکی موفق در خدمت رسانی است

مدیرعامل شرکت ایران ملاس و از صادرکنندگان بزرگ خراسان رضوی در دیدار با معاونان اجرایی و مالی و فناوری اطلاعات مدیریت ، بانک مسکن را بانکی موفق در خدمت رسانی به مردم دانست .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی در دیداری که با حضور زهره کدخدامزرجی رییس دایره اموراعتباری، محمدطاهرقایینی رییس شعبه بلوار خیام مشهد برگزار شد حسنعلی صیرفی مدیرعامل شرکت ایران ملاس و از مشتریان هدف شعبه بلوار خیام مشهد از تلاش کارکنان بانک مسکن قدردانی کرد.

وی گفت : با توجه به ماموریت بانک مسکن که تامین مسکن اقشار متوسط و ضعیف جامعه  است بخش اعظم منابع مالی خود را در این بانک متمرکز کرده ایم  صیرفی افزود : بانک مسکن بانکی خوشنام است که با دارا بودن نیروی انسانی توانمند توانسته ماموریت خود را به خوبی ایفا  کند.

مدیر عامل شرکت ایران ملاس ادامه داد:   ادامه داد : این شرکت به عنوان اولین تولیدکننده خمیرمایه فوری در ایران از سال 1372 محصول خود را با نام تجاری خمیرمایه فریمان به بازارهای داخلی و بیش از 90 کشور جهان صادر کرده است.

محمدپورقربانی معاون اجرایی مدیریت با تقدیر از مدیران شرکت ایران ملاس در انتخاب بانک مسکن گفت : بانک مسکن با 81 سال قدمت به عنوان تنها بانک تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان  است که به تامین مالی در این حوزه می پردازد.

همچنین حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت  از آمادگی بانک مسکن را برای ارایه انواع خدمات مالی و بانکی به این شرکت و کارکنان آن خبر داد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/11/30