تازه های اخبار تازه های اخبار

عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی :

سود آوری شعب ، مهمترین عامل تاثیرگذار در تصمیم گیری ها ست.

عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی در بازدید از مدیریت خراسان رضوی و شعب تحت پوشش ، بر سود آوری شعب به عنوان مهمترین عامل تاثیرگذار در تصمیم گیری ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، سید محسن فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی ، در نشستی که با حضور حسن خطیب زاده مدیر شعب استان، محمدپورقربانی معاون اجرائی، محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی و حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت برگزار شد سودآوری را ضامن بقا و تداوم سازمان دانست

وی گفت: هر اقدامی که در بانک انجام می شود باید در راستای سودآوری باشد. زمانی سودآوری محقق می شود که تمامی اهداف سازمانی از قبیل جذب منابع، پرداخت تسهیلات، وصول مطالبات و خدمات کارمزدمحور همزمان مورد توجه قرار گیرد.

عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل بانک در امور شعب بر بررسی مستمر فرآیند ها و نتایج ارزیابی عملکرد به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف و برنامه ریزی در جهت تحقق اهداف بخش های مختلف تاکید کرد.

حسن خطیب زاده مدیر شعب استان نیز به ارائه گزارشی از وضعیت استان و اقدامات صورت پذیرفته و توفیقات به دست آمده در این مدیریت پرداخت.

خطیب زاده عنوان کرد: کارکنان استان خراسان رضوی سال 1399 را با شعار ((مدیران جهادگر، کارکنان تلاشگر، سازمان بهره ور)) آغاز  کرده و تمامی برنامه ریزی ها و اقدامات خود را در جهت تحقق این شعار به کار گرفته اند.

مدیر شعب استان گفت : همچنین اقداماتی نظیر طراحی و اجرای برنامه های بازاریابی، راه اندازی مرکز آموزش استاندارد، جابجائی بهینه  4 شعبه در راستای افزایش بهره وری، تبدیل شعبه استیجاری گلبهار به شعبه ملکی، تجهیز و نوسازی سالن آمفی تئاتر مدیریت، بازسازی هتل سلام و زائرسرای بانک و بازسازی شعبه بلوارخیام مشهد صورت پذیرفته است.

خطیب زاده به موفقیت به دست آمده در بخش های مختلف پرداخت و گفت: عبور منابع  مدیریت از 45 هزار میلیارد ریال، عبور منابع دو شعبه مرکزی و بلوارخیام مشهد از مرز  3 هزار میلیارد ریال، کسب رتبه دوم در آزمون سنجش شغلی توسط کارکنان استان، کسب رتبه های برتر توسط دایره ارتباطات و بازاریابی طی دو سال متوالی و ارتقاء درجه 14 شعبه در طی دو سال گذشته از جمله توفیقات به دست آمده در این استان است. همچنین بر اساس آخرین آمارهای موجود تعداد 7 شعبه نیز در وضعیت تخمینی افزایش درجه هستند.

مدیر شعب استان به ارائه گزارشی از کارنامه ارزیابی عملکرد پرداخت و گفت: این مدیریت موفق به تحقق بیش از 120درصدی هدف در بخش جذب منابع، 185درصدی  در بخش کاهش بهای تمام شده منابع، 136درصدی در بخش مبلغی صدور ضمانتنامه، 161درصدی کارمزد صدورضمانتنامه، 120درصدی در بخش تسهیلات اعطائی و تحقق 104درصدی هدف وصول نقدی در پایان آبانماه شده است.

بر اساس این گزارش ، سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی دراین سفر به بازدید از شعب مرکزی مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار دانشجو، بلوار خیام، مرکزی نیشابور، مرکزی سبزوار، پانزده خردادنیشابور، طالقانی سبزوار و عطاملک سبزوار پرداخت و با کارکنان شعب مزبور دیدار و گفتگو کرد و از اقدامات و تلاش های آنها در شرایط سخت کرونائی تقدیر کرد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/11/28