تازه های اخبار تازه های اخبار

خراسان رضوی خبر داد

پیوستن شرکت های فعال فولادی ، به جمع مشتریان بانک

در ادامه بازاریابی فعالان بخش مسکن و ساختمان، شرکت های فعال در بخش فولاد، مشتری مدیریت خراسان رضوی شدند.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در  نشست بازاریابی با مدیران شرکت های سیناشرق و سراج قطعه توس، به فعالیت بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی و دولتی در حوزه مسکن و ساختمان اشاره کرد

وی در این نشست که محمدپورقربانی معاون اجرائی مدیریت، محمدطاهرقائینی رئیس شعبه بلوار خیام مشهد، روسای دوایر اعتباری و ارتباطات و بازاریابی مدیریت، ذاکرتبریزی و تنجو مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت های سراج قطعه توس و سینا شرق نیز حضور داشتند خواستار تمرکز مالی و توسعه تعامل با این شرکت ها شد.

مدیران شرکت های سراج قطعه و سینا شرق با ارائه رزومه و گزارش از وضعیت شرکت ها ، خواستار ارائه خدماتی از قبیل تخصیص حد اعتباری، صدور اعتبارات اسنادی داخلی در قبال سفته و ... شدند .

شرکت های سیناشرق و سراج قطعه توس از بزرگترین شرکت های تولیدی و بازرگانی فعال در صنعت فولاد کشور می باشند که محصولات آنها صرف تامین مواد اولیه بسیاری از کارخانه های صنعتی کشور و همچنین ارزآوری قابل توجه از طریق صادرات به کشورهای آسیای میانه می شود و پس از این جلسات  نیز نسبت به افتتاح حساب در شعبه بلوارخیام مشهد اقدام  کردند.

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/11/28