تازه های اخبار تازه های اخبار

هفته پررفت و آمد مدیران به استان خراسان رضوی

روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی از سفر محمد حسن علمداری عضو هیات عامل و معاون مدیر عامل در امور اعتباری و همچنین محمود لاری مدیر امور منطقه شرق کشور به این استان خبر داد .

بانک برای تامین مالی به موقع طرح اقدام ملی آمادگی دارد

محمد حسن علمداری عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در اموراعتباری  این مطلب را در سفری که به منظور بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی و بازسازی بافت فرسوده شهری به استان خراسان رضوی داشت  عنوان کرد

عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در اموراعتباری در این سفر که حیدری رئیس اداره کل نظارت و ارزیابی اعتباری و صالحی شهرابی رئیس اداره کل اعتبارات نیز حضور داشتند علاوه بر بازدید از پروژه 2120 واحدی بازآفرینی بافت فرسودی شهری و چند پروژه طرح اقدام ملی در جلساتی که با فرماندار شهرستان گلبهار و همچنین اعضاء هیات مدیره شرکت عمران گلبهار شرکت کرد..

در این جلسات که حسن خطیب زاده مدیر شعب استان، محمدپورقربانی معاون اجرائی مدیریت و زهره کدخدامزرجی رئیس دایره امور اعتباری مدیریت نیز حضور داشتند علاوه بر طرح اقدام ملی، تعیین تکلیف پروژه های  نیمه تمام مسکن مهر نیز مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

علمداری در جلسه با حاجی محمدی عضو هیات مدیره و معاون شرکت عمران گلبهار بر تکمیل پرژه های زیر 30درصد مسکن مهر از طریق طرح اقدام ملی تاکید کرد و  خواستار ایجاد بستر مناسب به منظور تشکیل پرونده الکترونیکی متقاضیان طرح اقدام ملی شد.

عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در اموراعتباری همچنین در جلسه دیگری که در محل فرمانداری گلبهار و با حضور مهدی دونده فرماندار این شهر برگزار شد بر اطلاع رسانی مناسب به مردم و فرهنگ سازی مناسب به منظور بازپرداخت به موقع اقساط تسهیلات تاکید کرد و آن را لازمه تامین مالی پروژه های جدید دانست.

مطالبات را وصول کنید تا منابع و مصارف توازن یابد

محمود لاری مدیر امور منطقه شرق کشور در بازدید از تعدادی از شعب خراسان رضوی که حسن خطیب زاده مدیر شعب استان و ناصر علیشاهی رئیس حوزه جنوب استان نیز حضور داشتند  گفت : بی شک تلاش برای وصول مطالبات معوق علاوه بر اینکه کمک موثری بر بهبود وضعیت منابع و مصارف بانکهاست، امکان اعطای تسهیلات مجدد را فراهم می سازد.

 

لاری  با تاکید بر تامین مالی  از طریق جذب منابع وصول مطالبات  با بررسی  عملکرد شعب ، تحقق اهداف در حوزه های مختلف را خواستار شد .

 وی در گفتگو با مسوولان و کارکنان شعب بر مواردی از جمله توجه به سود و زیان شعبه ، تحقق اهداف در حوزه های جذب منابع، پرداخت تسهیلات، وصول مطالبات به ویژه مطالبات روستایی  ، توسعه خدمات کارمزدمحور ، تلاش در جهت صدور ضمانت نامه ، پیگیری گشایش LCداخلی و  نظارت همه جانبه روسای شعب بر عملکرد کارکنان تاکید کرد .

همچنین حسن خطیب زاده مدیر شعب استان به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و توفیقات به دست آمده در استان پرداخت.

ناصر علیشاهی رئیس حوزه جنوب استان نیز در بازدید از شعب تحت پوشش این حوزه به تشریح عملکرد شعب پرداخت.

 بر اساس این گزارش ، لاری علاوه بر بازدید از شعب تحت پو.شش حوزه جنوب استان ، از شعب درگز ، چناران و مرکزی و وولیعصر قوچان نیز بازدید و با کارکنان این شعب دیدار و گفتگو کرد .

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/11/29