تازه های اخبار تازه های اخبار

مشاور مدیر عامل در منابع انسانی

گردش شغلی ،بستر مناسب برای احراز مسوولیت را فراهم می کند

مشاور مدیر عامل بانک ، مدیر امور طرح و برنامه و ریس اداره کل امور شعب استان ها از مدیریت خراسان رضوی بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، حمید رحمتیان  مشاور مدیر عامل بانک در سفر به مشهد ، از شعب پاسداران و کوهسنگی این شهر بازدید کرده و در جریان روند فعالیتهای شعب قرار گرفتند.

رحمتیان در این بازدیدها اظهار داشت: با توجه به اینکه منابع انسانی بزرگترین سرمایه بانک محسوب می شود و با لحاظ اینکه در سال آینده تعداد بسیار زیادی از کارکنان به افتخار بازنشستگی نایل می شوند، ضرورت دارد رؤسای شعب توجه بسیار ویژه ای به جانشین پروری داشته باشند و تجربیات خود را به سایر کارکنان شعبه انتقال دهند.

وی گردش شغلی را در شعبه بسیار مهم دانست و افزود: لازم است در شعب گردش شغلی برای تمامی کارکنان وجود داشته باشد تا کارکنان به خوبی با نحوه ارایه خدمات به مشتریان در تمام بخش های بانک از جمله  اعتبارات، خدمات بانکی  و ... آشنا شده و زمینه تقویت بنیه انسانی بانک به ویژه برای  به کارگیری در مشاغل مدیریتی فراهم شود.

همچنین در گزارشی دیگر از روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ،محمد حسن مرادی مدیر امور طرح و برنامه از شعبه بلوار خیام مشهد بازدید و با کارکنان شعبه دیدار و گفتگو کرد.

 وی در این دیدار توضیحاتی درخصوص سیاست های اعتباری سال 96،‌ تغییرات ساختار و چارت شعب و دوایر مدیریت ها عنوان کرد.

در گزارش دیگری از روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ،محمد حسن علمداری ریس اداره کل امور شعب استان ها در جریان سفر به این استان که علیر ضا آذری معاون اداره کل روابط عمومی نیز حضور داشت ضمن دیدار با کارکنان و ایجاد انگیزه خدمت رسانی مطلوب به مشتریان ،از شعب گلبهار و پاسداران مشهد بازدید کرد. ریس اداره کل امور شعب استان ها با تاکید بر اهمیت وصول مطالبات و جذب منابع که از مهمترین اولویت های بانک است مشارکت همه کارکنان شعبه را در این خصوص خواستار شد.

شایان ذکر است در هر سه دیدار ،مسوولان مدیریت خراسان رضوی نیز بازدید کنندگان را همراهی می کردند.

آخرین بروزرسانی 1395/12/28