تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير شعب خراسان رضوي تاكيد كرد

كاركنان براي جذب منابع در سپرده نوروز و ممتاز پويا تلاش كنند

گردهمايي با حضور مسؤولان مديريت، رؤساي شعب مشهد و تعدادي از رؤساي شعب شهرستان با هدف بررسي مسائل جاري بانك و اتخاذ تمهيدات روزهاي پاياني سال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ،در اين نشست ابوالفضل مهران مدير شعب استان با تقدير و تشكر از زحمات كليه كاركنان صف و ستاد در راستاي تحقق اهداف بانك گفت : كاركنان بايد با تلاش مضاعف در جهت جذب منابع در سپرده نوروز وحساب كوتاه مدت ممتاز پويا گام بردارند.

وي تصريح كرد: در حال حاضر سياست بانك ، تمركز شعب بر روي جذب منابع خرد است و كاركنان بايد با يك بازاريابي مستمر در جذب سپرده هاي خرد تلاش كنند و مشتريان را به افتتاح حساب هايي مانند سپرده سرمايه گذاري ممتاز سوق دهند.

مهران افزود: با توجه به روزهاي پاياني سال و نزديك شدن به ايام عيد نوروز به جهت رفاه حال زائرين حضرت رضا (ع) پول گذاري دستگاه هاي ATM‌ در روزهاي تعطيل مورد تاكيد است. مهران تلاش كاركنان در جهت جذب منابع، وصول مطالبات معوق و كنترل و نظارت همه جانبه كاركنان و شعبه را خواستار شد.

در ادامه اين گردهمايي اصغر ترحمي معاون اداري و پشتيباني مديريت اظهار كرد: مسؤولان مديريت همواره از انتقادات سازنده كاركنان براي بهبود روند امور استقبال مي كنند.

سپس مرتضي ناصري معاون اجرايي مديريت اظهار كرد: سياست بانك در پايان سال متوقف كردن پرداخت تسهيلات بدون سپرده است با توجه به عدم پرداخت تسهيلات بدون سپرده شعب بايد در جهت جذب منابع خرد برنامه ريزي مدون و مستمري داشته باشند تا بتوانند مشتريان خود را مديريت و حفظ كنند.

در ادامه اين همايش حجت عظيمي ريس حوزه حراست گفت : با توجه به روزهاي پاياني سال و همچنين ايام تعطيلات ضرورت دارد الزامات حفاظتي از جمله سامانه اعلام خطر، دوربين هاي مداربسته همواره مورد بازديد رؤساي شعب قرار گيرد.

عظيمي با اشاره به تقدير و تشكر نيروي انتظامي خراسان رضوي از شعب بانك مسكن به جهت رعايت امنيت و امور حفاظتي شعب به نحو احسن از تلاش و كوشش كاركنان در اين خصوص قدرداني كرد.

گفتني است در خاتمه اين گردهمايي هداياي بازنشستگي محمد شيروان پرزور رئيس دايره وصول مطالبات كه به تازگي به افتخار بازنشستگي نائل شده بود توسط مدير شعب استان اهداء شد.

آخرین بروزرسانی 1395/12/26