فهرست اخبار فهرست اخبار

برترين هاي هشتمين المپياد ورزسي بانك مسكن از رمز موفقيت خود مي گويند

در هشتمين المپياد ورزشي بانك مسكن در سال جاري كاركنان مديريت خراسان رضوي در رشته هاي تنيس روي ميز و شنا خوش درخشيدند.

در هشتمين المپياد ورزشي كاركنان بانك كه در ارديبهشت ماه سال جاري در رشته هاي مختلف ورزشي كه در ويلاهاي بابلسر برگزار شد در رشته هاي تنيس روي ميز و شنا (رده سني 35 تا 40 سال) كاركنان اين مديريت حائز رتبه هاي برتر شدند و خوش درخشيدند. براي اطلاع از دلايل دستيابي به اين موفقيت ها گفتگويي را با عليرضا حجي خراساني و حسين غريب نواز انجام داده ايم كه با هم مي خوانيم.

 

عليرضا حجي خراساني : تمرين مستمر و داشتن يك برنامه ريزي هدفمند دلايل موفقيت من در هشتمين المپياد ورزشي بانك مي باشد.

 

عليرضا حجي خراساني از سال 1369 به استخدام بانك درآمده و در حال حاضر متصدي امور بانكي ارشد در شعبه سناباد مشهد مي باشد. وي در هفتمين المپياد ورزشي در سال 1395 در رشته رشته تنيس روي ميز مقام سوم كشوري را كسب نمود و در هشتمين المپياد ورزشي كاركنان بانك كه در ارديبهشت ماه سال جاري در ويلاهاي بابلسر برگزار شد، در بين 28 نفر شركت كننده توانست مقام اول كشوري رشته تنيس روي ميز را به خود اختصاص دهد.

حجي خراساني در گفتگو با كارشناس روابط عمومي مديريت خراسان رضوي دلايل موفقيت خود را حمايت هاي مديران بانك، تمرين مستمر و داشتن يك برنامه ريزي هدفمند عنوان كرد.

وي در ارتباط با نقاط قوت و ضعف مسابقات امسال اظهار داشت: ضمن تقدير و تشكر از زحمات تمامي همكاران در برگزاري المپياد هاي ورزشي، نقطه قوت مسابقات امسال نسبت به سال گذشته برنامه ريزي بهتر و منسجم تر جهت برگزاري بهينه و مطلوب اين المپياد ورزشي بود. وي ادامه داد:  براي ارتقاي اين مسابقات و برگزاري مطلوب المپيادهاي ورزشي نياز است كه بودجه بيشتري به اين امر اختصاص داده شود.

نفر اول مسابقات تنيس روي ميز كشوري در خاتمه سخنان خود افزود: جايگاه ورزش در بانك در حال حاضر نسبت به سال هاي گذشته مطلوب تر است و با توجه به اينكه شش ماه ديگر در سطح شبكه بانكي كشور مسابقات مهمي در پيش داريم اميدوارم تمهيدات لازم در اين خصوص توسط مسؤولان ورزش بانك انجام پذيرد تا بتوانيم در اين مسابقات بانك مسكن را سربلند كنيم.

 

 

حسين غريب نواز: اميدوارم مسؤولان ورزشي بانك به ورزش هاي انفرادي توجه ويژه اي داشته باشند.

حسين غريب نواز رئيس دايره خدمات بانكي شعبه بلوار مصلي مشهد مي باشد كه در سال 1378 در بانك استخدام گرديده است. وي در رشته شنا در رده سني 35 تا 40 سال تاكنون توانسته يك مقام چهارم و سه مقام سوم كشوري را از آن خود كند.

غريب نواز در گفتگو با كارشناس روابط عمومي مديريت خراسان رضوي، تمرين قبل از مسابقات و علاقه به رشته شنا را دليل موفقيت خود دانست و اظهار داشت: در سال جاري در رده سني 35 تا 40 سال در بين 15 نفر شركت كننده توانستم حائز مقام سوم كشوري شوم كه اميدوارم در سال هاي آتي بتوانم مقام هاي بالاتري را كسب نمايم.

وي برگزاري اين المپياد را در فصل ارديبهشت و ويلاهاي بانك كه از كيفيت بالايي برخوردار بود از نقاط قوت مسابقات امسال دانست و خاطر نشان كرد: اميدوارم با مساعدت مديران ارشد بانك همانگونه كه به ورزش هاي گروهي توجه ويژه اي مي شود به ورزش هاي انفرادي مانند شنا نيز بها داده شود.

غريب نواز فاصله زماني كوتاه از مسابقات سال گذشته تا امسال كه حدود 6 ماه بوده است را يكي از نقاط ضعف المپياد سال جاري دانست.

وي در خاتمه سخنان خود در خصوص جايگاه ورزش در بانك تصريح كرد: خوشبختانه شاهد ارتقاي جايگاه ورزش در بانك هستيم و هر سال نسبت به سال قبل كاركنان با آمادگي بيشتري در اين مسابقات شركت مي كنند و در المپيادهاي شبكه بانكي كشور نيز بانك مسكن داراي جايگاه ويژه اي مي باشد.

 

آخرین بروزرسانی 1396/5/1