فهرست اخبار فهرست اخبار

حسين ميرزايي حصار : دو مقام نائب قهرماني و يك مقام سومي حاصل شركت تيم واليبال مديريت شعب خراسان رضوي در المپيادهاي ورزشي بانك بوده است.

تيم واليبال مديريت شعب خراسان رضوي در هشتمين المپياد ورزسي بانك مقام سوم كشوري را كسب كرد

 تيم واليبال مديريت شعب استان خراسان رضوي در هشتمين المپياد ورزشي كاركنان بانك توانست مقام سوم كشوري را به خود اختصاص دهد. براي اطلاع از دلايل دستيابي به اين موفقيت ها گفتگويي را با حسين ميرزايي حصار كاپيتان تيم انجام داديم كه با هم مي خوانيم.

حسين ميرزايي حصار كاپيتان تيم واليبال درخصوص وضعيت تيم واليبال مديريت خراسان رضوي در المپيادهاي ورزشي بانك اظهار داشت: تيم واليبال مديريت خراسان رضوي تاكنون در تمام دوره هاي ورزشي بانك حضور داشته و همواره يكي از تيم هاي خوب و قدرتمند حاضر در مسابقات بوده است و تاكنون دو مقام نائب قهرماني و يك مقام سومي حاصل شركت اين تيم در مسابقات بانك بوده است.

وي افزود: مسابقات اين دوره با حضور 23 تيم از مديريت هاي مختلف و در سطح بسيار بالايي از نظر آمادگي تيم ها و امكانات برگزاري برگزار شد. اكثر تيم ها بسيار قوي تر و با انگيزه بيشتر و با برنامه ريزي منجسم تري در اين دوره از المپياد شركت داشتند.

كاپيتان تيم واليبال درخصوص دلايل موفقيت تيم مديريت شعب خراسان رضوي خاطرنشان كرد: تمرينات منظم تيم واليبال در يك سال اخير،‌ شركت در چندين دوره مسابقات در سطح استان و حضور جناب آقاي تابعي كه از افتخارات واليبال كشور هستند و به عنوان مربي در كنار تيم و راهنمايي ها و صبر و حوصله ايشان در طول برگزاري مسابقات و البته از همه مهم تر حمايت و پشتيباني مديريت شعب استان از تيم و اختصاص بودجه براي اجاره سالن و تامين امكانات مورد نياز تيم و انگيزه بسيار بالاي همكاران براي كسب موفقيت در مسابقات امسال همه از دلايل موفقيت ما در اين دوره از مسابقات بود كه منجر به كسب مقام سوم كشوري و مدال برنز گرديد.

وي درخصوص سطح مسابقات امسال تصريح كرد: سطح كيفي و كمي مسابقات در اين دوره بسيار بالا بود و حضور 23 تيم كه اكثر تيم ها با برنامه ريزي و مربي در مسابقات شركت كرده بودند باعث شده بود شكل مسابقات بسيار جدي تر و رقابتي تر از سال هاي گذشته باشد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1396/4/28