فهرست اخبار فهرست اخبار

مدير شعب خراسان رضوي خواستار شد

ضرورت تلاش كاركنان در پرداخت تسهيلات ازدواج

برگزاري جلسه اي پيرامون مسائل جاري بانك به ويژه تسهيلات قرض الحسنه ازدواج با حضور مسؤولان مديريت و رؤساي شعب مشهد

با توجه به طرح ضربتي اعطاي تسهيلات ازدواج در مرداد و شهريور 96در شبكه بانكي كشور، كاركنان بايد نهايت تلاش و كوشش خود را در جهت پرداخت اين تسهيلات انجام دهند  چراكه ازدواج يكي از سنت هاي حسنه در اسلام است و پرداخت اين تسهيلات بخش عمده اي از مشكلات جوانان را برطرف مي سازد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ابولفضل مهران مدير شعب استان با بيان اين مطلب در نشستي كه پيرامون مسائل جاري بانك به ويژه تسهيلات قرض الحسنه ازدواج با حضور مسؤولان مديريت و رؤساي شعب مشهد برگزار شد از گره گشايي و رفع مشكلات مردمبه عنوان اولويت كاري ياد كرد.

وي با تجليل از زحمات كاركنان در جذب منابع عنوان كرد: با تلاش همه جانبه كاركنان صف و ستاد در ارزيابي عملكرد رو به رشد هستيم و انتظار داريم شعب به صورت ويژه پيگيري وصول مطالبات و جذب منابع را در سرلوحه كاري خود قرار دهند تا در سال جاري مديريت شعب خراسان رضوي به جايگاه واقعي خود دست يابد..

همچنين در اين نشست مرتضي ناصري معاون اجرايي مديريت با اشاره به پرداخت تسهيلات به زلزله زدگان استان در شعب منتخب خاطر نشان كرد: ضرورت دارد شعب براي پرداخت تسهيلات زلزله زدگان كه بسيار مورد تاكيد مقامات عالي استاني است در اسرع وقت اقدام كنند.

ناصري با تاكيد بر پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج در بازه زماني دو ماهه اظهار داشت: كاركنان مي توانند در راستاي بازاريابي و جذب منابع حساب صندوق مسكن يكم يا حساب زوجين را نيز براي متقاضيان تسهيلات قرض الحسنه ازدواج افتتاح كنند.

آخرین بروزرسانی 1396/5/30