تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم جشن تکلیف فرزندان همکاران در مدیریت

در آستانه میلاد باسعادت امام زمان، حضرت مهدی موعود(عج) و عید نیمه شعبان مراسم جشنی در محل نمازخانه مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری با حضور معاون مدیریت شعب و امام جماعت مدیریت، حجهٌ الاسلام و المسلمین حاج آقا قربانی و همچنین جمعی از همکاران مدیریت و شعب برگزار شد.

به مناسبت این خجسته ایام در این جشن از جمعی از فرزندان همکارانی که در سال 1397 به سن تکلیف رسیده بودند دعوت به عمل آمد و مورد تجلیل قرار گرفتند.

در طول این مراسم فریبرز معصومی معاون مدیریت شعب استان، ضمن عرض تهنیت به مناسبت خجسته میلاد با سعادت منجی عالم بشریت امام زمان (عج) به حاضرین در جلسه، مکلف شدن فرزندان همکاران را به آنها تبریک گفت. در ادامه معصومی از مکلف شدن فرزندان به عنوان مهمترین و سرنوشت سازترین مراحل زندگی یاد نمود، وی اظهار نمود: والدین باید سعی کنند این تحول جسمی و روحی و رسیدن به بلوغ فرزندان خود را با معنویت و آموزش ارزش های دینی و اخلاقی همراه نمایند. در ادامه وی افزود: این مراسم با هدف ثبت خاطره ای شیرین و به یاد ماندنی در اذهان فرزندان گرانقدر همکاران و همچنین ترویج فرهنگ نماز در بین ایشان برگزار شده است.

در پایان جلسه نیز هدایایی به رسم یادبود به فرزندان مکلف همکاران تقدیم شد.

آخرین بروزرسانی 1398/2/3