تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری:

تجلیل از کارکنان حایز رتبه های برتر استانی در آزمون سنجش اطلاعات شغلی کارکنان بانک مسکن در سال 1397

مراسمی با حضور مدیر شعب استان و رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان با هدف تجلیل از کارکنان حایز رتبه های برتر استانی در آزمون سنجش اطلاعات شغلی کارکنان بانک مسکن در سال 1397 در محل مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

در ابتدی این مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین جلسه و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان، از کوشش و تلاش همکاران جهت مشارکت در مرحله دوم آزمون سنجش اطلاعات شغلی کارکنان بانک مسکن در سال 1397 تقدیر نمود. ربانی یکتا با اشاره به اهمیت بروز بودن اطلاعات همکاران و نقش آزمون سنجش اطلاعات شغلی در ارزیابی عملکرد مدیریتها، از کسب رتبه نهم کشوری مدیریت شعب استان و همچنین موفقیت شعبه سعدی شهرکرد در کسب رتبه  شعبه برتر استان با میانگین نمره 87/77 خبر داد ، وی افزود: اگرچه کارکنان این مدیریت نسبت به دوره قبلی ارتقای چند پله ای داشته اند ولی با توجه به پتانسیل همکاران این استان باید با سعی و تلاش در کسب جایگاه واقعی کارکنان مدیریت اهتمام ورزید. در ادامه ربانی یکتا با اشاره به اهمیت نقش جلسات بخشنامه خوانی در مدیریت و شعب در ارتقای سطح علمی و دانش بانکی کارکنان بر نحوه برگزاری آن به صورت چالشی و کارگاهی تاکید نمود.

در ادامه این مراسم ربانی یکتا با اشاره به اهمیت بند "ل" تبصره 16 ماده 35 قانون بودجه سال 1398 خاطرنشان نمود، انتظار می رود همکاران مدیریت از فرصت پیش آمده تا پایان شهریور ماه 1398 جهت بهره برداری لازم از این طرح و تلاش را در راستای کاهش مطالبات مدیریت گام مثبتی بردارند.

مدیر شعب استان در ادامه از همکارانی که در آزمون سنجش اطلاعات شغلی حایز رتبه های برتر استانی شده بودند تقدیر و تشکر نمود و ضمن آرزوی سلامتی و سربلندی برای ایشان، خاطرنشان نمود: بی تردید، دستیابی به موفقیت های درخشان در عرصه دانش و آگاهی، جز به مدد همت عالی و تلاش و انگیزه والا محقق نخواهد گردید، که تلاش و همت این عزیزان در کسب رتبه های برتر استانی ستودنی و قابل ارج می باشد.

در انتهای جلسه لوایح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به رتبه های برتر اعطا شد، گفتنی است: در گروه پایوران خانم محبوبه مجیدی و آقایان نوید بنی طالبی و منصور نعمتی و در گروه بانکداران خانم سهیلا قاسمی و آقایان مهدی شفیعی و عبداله امیدی موفق به کسب رتبه های برتر استانی شده بودند.

آخرین بروزرسانی 1398/2/29