تازه های اخبار تازه های اخبار

در سالروز بزگداشت سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر

حضور کارکنان بانک مسکن درآیین غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای به یاد شهدای سرفراز آزادسازی خرمشهر

به مناسبت سالروز بزرگداشت سوم خرداد و آزادی خرمشهر و همچنین روز مقاومت، ایثار و پیروزی، مدیر و معاونت مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری به همراه جمعی از کارکنان مدیریت و شعب در مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای در محل آرامستان و گلزار شهدای شهرکرد حضور یافتند.

آیین گلباران، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا با هدف تجدید میثاق با شهدای ارزشمند هشت سال دفاع مقدس در گلزار شهدای شهرکرد به صورت همزمان با کلیه دستگاه ها سازمانها و ادارات دولتی در روز پنج شنبه از ساعت 7 صبح آغاز گردید.

این مراسم معنوی و باشکوه پس از ذکر آیات روح بخش قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، با فرمایشات حجة الاسلام و المسلمین حاج آقا نکونام، امام جمعه شهرکرد ادامه یافت. حاج آقا نکونام ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدای ، ایثاررگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که با جانفشانی مانع از دست درازی بیگانگان به خاک سرزمینمان شدند، بر پاسداشت و حفظ حرمت خون پاک این عزیزان تاکید نمود.

در ادامه به علت تقارن این روز با ایام شهادت حضرت علی (ع)، با مداحی در وصف مولای متقیان به مراسم عطر و بوی معنویت بیشتری بخشیده شد.

در پایان این مراسم معنوی کارکنان مدیریت شعب استان با حضور بر سر مزار شهدای با غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا و قرایت فاتحه به مقام شامخ شهدای ادای احترام و بار دیگر با آرمانهای والای شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند.

آخرین بروزرسانی 1398/3/2