تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار فرماندار شهرستان بن با مدیر شعب بانک مسکن استان

مراسم ملاقاتی با حضور فرماندار شهرستان بن با مدیر و معاون مدیریت شعب استان در محل مدیریت شعب به منظور توسعه خدمات بانک مسکن در شهرستان بن برگزار گردید.

    در ابتدای مراسم کیانوش نادری فرماندار شهرستان بن از زحمات و تلاش بانک مسکن در راستای خدمت رسانی به مردم بخصوص اعطای تسهیلات مسکن مهر و رستایی در آن شهرستان تشکر نمود.

فرماندار بن اظهار نمود در سالهای اخیر درصد زیادی از شهروندان این شهرستان با بانک مسکن تعامل داشته و از خدمات این بانک در جهت خدمت رسانی به مردم رضایت دارند، نادری در ادامه افزود: جای خالی حضور بانک مسکن در شهرستان بن احساس می شود و افتتاح یک شعبه در این شهرستان خواسته اکثر مردم می باشد، وی افزود: فرمانداری شهرستان بن آماده هرگونه همکاری با بانک مسکن در خصوص تامین محل افتتاح شعبه و فراهم نمودن مقدمات لازم می باشد.

محسن ربانی یکتا مدیر شعب استان چهارمحال و بختاری پس از عرض خوش آمدگویی و خیرمقدم به حاضرین در جلسه اظهار نمود: استان چهارمحال و بختیاری پتانسیل لازم برای افتتاح شعب جدید بانک مسکن در چند شهرستان مهم این استان مثل: بن ، سامان، کیار و ... را دارد، ولی سیاستهای اخیر بانک مرکزی و الزام نمودن شبکه بانکی به کاهش تعداد شعب و از طرفی جایگزین نمودن خدمات غیرحضوری بانکداری الکترونیک از محدودیتهای افتتاح شعبه جدید می باشد.

مدیر شعب استان در ادامه افزود بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی- تخصصی آماده ارایه خدمات به همه اقشار مردم عزیز استان بوده و کارکنان این بانک با هدف کمک در خانه دار کردن مردم، مجدانه در امر خدمت رسانی کوشا هستند.

آخرین بروزرسانی 1398/4/1