تازه های اخبار تازه های اخبار

" بازدید مدیر شعب بانک مسکن استان از بیمارستان در دست احداث پارسیان شهرکرد "

در دیداری با حضور مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری به همراه رییس شعبه مرکزی شهرکرد و کارشناسان بازاریابی و روابط عمومی مدیریت، از بیمارستان خصوصی پارسیان شهرکرد بازدید بعمل آمد و با برخی از اعضای هیات مدیره این بیمارستان مذاکراتی در خصوص تحکیم روابط و همکاری بیشتر انجام شد.

   در این بازدید مدیر شعب استان ضمن تشکر از همکاری هیات مدیره این بیمارستان با بانک مسکن، از زحمات و تلاشهای خیرخواهانه و انسان دوستانه مؤسسان این بیمارستان جهت خدمت به مردم استان و فراهم آوردن امکانات پزشکی نوین در استان تقدیر نمود.

در ادامه دیدار دکتر بازدار، از اعضای هیات مدیره بیمارستان پس از عرض خوش آمدگویی، به تشریح مشخصات و فازهای مختلف پروژه بیمارستان خصوصی پارسیان پرداخت، وی خاطر نشان نمودند: پروژه ساخت این بیمارستان به صورت سهام داری بوده و از محل سرمایه گذاری پزشکان استان، تامین سرمایه شده است.

ایشان در ادامه افزود: در حال حاضر فقط بخش پرتو درمانی بیمارستان به طور کامل تجهیز و بهره برداری شده است ولی سایر بخشها نیاز به برخی تجهیزات پاراکلینیکی دارند، که در صورت وجود منابع مالی مورد نیاز می توان در ظرف یک یا دوماهه آینده، سایر فازهای بیمارستان را تجهیز و افتتاح نمود.

در ادامه دکتر بازدار خاطر نشان نمود: این پروژه بیمارستانی برای بهره برداری سریعتر نیازمند حمایت بیشتر بانک مسکن از طریق اعطای تسهیلات بوده و ابراز امیدواری نمود که این حمایت می تواند تعامل و همکای این بیمارستان خصوصی با بانک مسکن را گسترده تر و بیشتر نماید.

در ادامه مدیر شعب استان به تشریح برخی از خدمات بانک همچون: بانکداری شرکتی، تسهیلات سرمایه درگردش و سایر عقود اسلامی، خدمات بانکداری الکترونیک و سایر خدمات بانک پرداخت و ارایه خدمات به مشتریان را منوط به همکاری متقابل و تعامل دوسویه دانست.

در پایان مدیر شعب استان به همراه هیات همراه از بخشهای مختلف بیمارستان ، بازدید به عمل آوردند.

آخرین بروزرسانی 1398/5/3