تازه های اخبار تازه های اخبار

توزیع بسته های لوازم التحریر در مدرسه شهدای بانک مسکن آلونی توسط بانک مسکن:

" زنگ مهربانی در مدرسه شهدای بانک مسکن آلونی نواخته شد "

طی مراسمی با شکوه و همزمان با افتتاح مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، بانک مسکن با توزیع بسته های تبلیغاتی لوازم و التحریر بین دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن شهر آلونی، بار دیگر مهربانی را به دانش آموزان این مدرسه تقدیم و لبخند مهر و امید را بر لب آنها نشاند.

   در این مراسم مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری، فرماندار و رییس آموزش و پرورش شهرستان خانمیرزا و تعدادی دیگر از مسیولین این شهرستان حضور داشتند.

گفتنی است، که بانک مسکن در بهمن ماه سال گذشته، در یک عمل خیرخواهانه و خداپسندانه و در راستای تحقق مسیولیت های اجتماعی بانک از محل هزینه های امور فرهنگی حسابهای قرض الحسنه بانک و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان اقدام به ساخت مدرسه شهدای بانک مسکن در شهر آلونی، نگین سبز شهرستان خانمیرزا کرد. همچنین با آغاز سال تحصیلی جدید این مدرسه به طور رسمی شروع به کار نمود و دانش آموزان این شهر در دو نوبت صبح و بعد ازظهر، در مقطع دبستان پسرانه و دخترانه مشغول به تحصیل شدند.

در همین راستا در مراسمی با شکوه، بانک مسکن در مسیر تداوم تحقق مسیولیت های اجتماعی خود با حضور در این مدرسه در اولین روز آغاز سال تحصیلی جدید با توزیع بسته های تبلیغاتی لوازم و التحریر بین دانش آموزان این مدرسه، شیرینی ماه مهر را برای دانش آموزان این مدرسه دو چندان کرد.

در این مراسم قنبری رییس آموزش و پرورش شهرستان خانمیرزا، پس از تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بهار تعلیم و تعلم به حاضرین در جلسه خیر مقدم عرض نمود، ایشان ضمن تقدیر و تشکر از بانک مسکن در جهت مشارکت در ساخت این مدرسه، از حمایت و حضور مجدد بانک مسکن تقدیر نمود.

رییس آموزش و پرورش شهرستان خانمیرزا با اشاره به اینکه در این مدرسه در سال تحصیلی جدید حدود 600 دانش آموز در دو نوبت مشغول به تحصیل هستند، اظهار نمود این شهرستان از لحاظ فضای آموزشی دچار کمبود است و اکثر مدارس منطقه در دو نوبت و یا در دو مقطع مشغول به کار هستند. قنبری با اشاره به افتخار آفرینی دانش آموزان این شهرستان در عرصه های علمی، قرآنی و ورزشی خاطر نشان نمود، دانش آموزان این منطقه فرزندان سخت کوش و با استعدادی هستند که با حمایت دولت و مسیولین جهت ایجاد امکانات و فضاهای آموزشی مناسب در شهرستان می توان آینده این عزیزان را تضمین نمود.

در این مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب بانک مسکن استان پس از تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار نمود، تعلیم و تعلم و بهره مندی از امکانات آموزشی مناسب حق فرزندان و آینده سازان این مرز و بوم می باشد که می توان با حمایت بیشتر و بها دادن به این عزیزان و ارزش آفرینی برای دانش آموزان، مسیر رشد و تعالی را برای آینده سازان کشورمان هموار کنیم.

در ادامه ربانی یکتا خاطر نشان نمود: بانک مسکن در راستای تحقق مسیولیت اجتماعی و از محل هزینه های امور فرهنگی حساب‌های قرض الحسنه بانک و همچنین با صرفه جویی در هزینه های بانک، تاکنون اقدام به ساخت 18 مدرسه در مناطق محروم کشور نموده تا با این عمل خداپسندانه به مردم عزیز کشورمان خدمتی کرده باشد و بنایی ارزشمند را برای مردم مناطق محروم کشور به یادگار گذارد تا فرزندان این مناطق بتوانند از نعمت تعلیم و تعلم بهره مند گردند، ایشان همچنین ضمن تشکر از مسیولین استان و شهرستان خانمیرزا برای همکاری در ساخت این مدرسه، برای دانش آموزان این مدرسه آروزی موفقیت و سربلندی نمود.

در ادامه این مراسم نیز دکتر یوسف مرادی، فرماندار شهرستان خانمیرزا ضمن تشکر از مسیولین آموزش و پروش شهرستان و بانک مسکن جهت برگزاری چنین مراسم باشکوهی به بیان پتانسیل های ظرفیتهای شهرستان خانمیرزا پرداخت.

 فرماندار خانمیرزا اظهار امیدواری نمود با برنامه ریزی هدفمند و تلاش مسیولین دلسوز این شهرستان و همت خیرین و مردم عزیز استان بتوان غبار محرومیت را از چهره این شهرستان سرسبز پاک نمود. در ادامه دکتر مرادی ضمن تشکر از اقدامات خیرخواهانه بانک مسکن خاطر نشان نمود بانک مسکن با این اقدام نام خود را در قلب و ذهن مردم این شهرستان جاودانه نمود.

در پایان مراسم نیز بسته های لوازم و التحریر بین دانش آموزان مدرسه توزیع شد.

آخرین بروزرسانی 1398/7/2