تازه های اخبار تازه های اخبار

در دیدار مسیولین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان از مدیریت شعب استان، حجة الاسلام و المسلمین احمدی:

"امر به معروف و نهی از منکر باید خروجی داشته باشد و اثرات آن در سازمان مشهود باشد"

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر استان با حضور مدیر و معاون مدیریت شعب استان و مسیولین دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری در محل مدیریت شعب برگزار گردید.

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر استان با حضور مدیر و معاون مدیریت شعب استان و مسیولین دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری در محل مدیریت شعب برگزار گردید.

در این جلسه که کلیه همکاران عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر مدیریت شعب نیز حضور داشتند، محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان، پس از عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر در جلسه به بیان اهمیت و جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام اشاره کرد.

ربانی یکتا در ادامه با اشاره به سیاستهای کلی بانک در راستای رعایت این دو فریضه الهی اظهار نمود، بانک مسکن با رعایت اصول سلامت اداری و بهداشت اعتباری – پایبندی به اصول بانکداری اسلامی و بدون ربا - نظارت ، بازرسی و ارزیابی مستمر در فرآیند های جذب منابع و تخصیص مصارف  - برگزاری دوره های آموزشی مستمر – تکریم همکاران اناث با حجاب برتر – رعایت حقوق شهروندی و مشتری مداری - برگزاری روزانه نماز جماعت و برنامه های فرهنگی و مذهبی و  ... تلاش می کند تا با اخلاق مداری و ترغیب همکاران به پایبندی به آموزه های دین مبین اسلام ، فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را در سازمان گسترش دهد.

 در ادامه این جلسه حجه الاسلام والمسلمین احمدی از مسیولین دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ، ضمن تشکر از میزبانی بانک مسکن از تلاشهای همکاران عضو این شورا جهت اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در بانک تقدیر نمود. ایشان با اشاره بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر با ذکر حدیث "تمام کارهای نیک و حتی جهاد در راه خدا، در مقابل امر به معروف و نهی از منکر همانند نمی در مقابل اقیانوس کبیر است" ، از امام علی(ع)، بر جایگاه این دو فریضه الهی در دین اسلام پرداخت.

در ادامه حجه الاسلام والمسلمین احمدی پس از بیان اهمیت شناخت معروف و منکر در جامعه به مراتب امر به معروف و نهی از منکر پرداخت، ایشان خاطر نشان نمودند مردم جامعه نباید نسبت به منکرات و مسایل جامعه خود بی تفاوت باشند، وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر در سازمانهای باید خروجی داشته باشد و نتایج آن مشهود باشد.

در ادامه جلسه اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک با بیان اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف به شرح گزارش عملکرد شوای امر به معروف و نهی از منکر بانک مسکن استان در شش ماهه اول سال 1398 پرداختند.

در پایان نیز جناب سرهنگ مولوی رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان پس از آرزوی موفقیت برای همکاران بانک مسکن و قرایت احکام مسیولیت اعضای جدید شورای بانک مسکن، این احکام را به همکاران مربوطه تقدیم نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/7/10