تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری خطاب به کارکنان:

سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت طرح 21 فرصت طلایی برای جذب منابع و اعطای تسهیلات"

جلسه بخشنامه خوانی و هم اندیشی مدیر و معاون مدیریت شعب استان با رؤسای شعب و کارکنان مدیریت در محل مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

در این جلسه دوایر مختلف به بیان و تشریح بخشنامه ها و دستورالعمل ماه جاری در حوزه های کاری مرتبط خود پرداختند،در ادامه جلسه محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی به کلیه کارکنان بانک، حضور و مشارکت همکاران در این جلسه را گرامی داشت. مدیر شعب استان با اشاره مجدد به طرح بخشودگی جرایم و طرح میثاق بر لزوم پیگیری بیشتر و هدف گذاری برای بهره برداری حداکثری از این طرحها در فرصت باقی مانده تاکید کرد.

ربانی یکتا با اشاره به بخشنامه اخیر بانک در خصوص افزایش قدمت ساختمان‌های مشمول تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن یادآور شد این تغییرات فرصتی جدید برای مشتریان متقاضی خانه های با قدمت بالاتر است، در ادامه وی افزود: این طرح با تسهیل در شرایط اعطای تسهیلات از محل اوراق، علاوه بر کمک به مشتریان برای خرید خانه، به حساب ممتاز و اوراق حق تقدم بانک رونق تازه ای خواهد بخشید.

مدیر استان در ادامه با تشریح سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت طرح 21 ، خاطر نشان نمود این محصول جدید بانک ابزار بسیار مناسبی برای جذب مشتریان بوده و می تواند در دو حوزه جذب منابع و اعطای تسهیلات مثمر ثمر واقع گردد، ایشان از این طرح به عنوان فرصت طلایی برای جذب منابع و اعطای تسهیلات یاد نمود.

در ادامه ربانی یکتا با بیان تغییرات جدید در حساب مسکن جوانان و افزایش سقف تسهیلات حسابهای جوانان، تاکید نمود: همکاران شعب از فرصت سال تحصیلی جدید و فعالیت مدارس جهت اطلاع رسانی به مشتریان و جذب منابع جدید می توانند به نحو مطلوب بهره برداری کنند، وی با بیان قابلیت ها و جذابیتهای حساب جوانان افزود: افراد جامعه با افتتاح حساب جوانان و با واریزی های ماهانه بسیار ناچیز می توانند از تسهیلات مسکن جوانان با شرایط عالی در راستای تامین نیاز مسکن فرزندان خود در آینده بهره مند شوند. در همین راستا مدیر شعب استان از تمرکز بیشتر همکاران برای اطلاع رسانی و تشریح مزایای این حساب در مدارس تاکید دوباره نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/7/28