تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در دیدار با مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری:

"بانک مسکن در ارایه خدمت به افراد نیازمند از بانکهای برتر استان است"

دیدار مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان چهارمحال و بختیاری و هیات همراه با مدیر شعب استان به منظور تقدیر از تلاشها و خدمات بانک مسکن و همچنین گسترش همکاری و هم افزایی تعاملات در محل مدیریت شعب بانک مسکن استان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، علی ملکپور با اشاره به پیشینه همکاری ها با بانک مسکن از تلاشها و خدمات این بانک در راستای کمک به اقشار مختلف جامعه تقدیر و تشکر نمود، ملکپور اظهار نمود بانک مسکن استان در ارایه خدمات به معرفی شدگان کمیته امداد از بانکها برتر استان است.

در ادامه رییس کمیته امداد استان با اشاره بر دامنه های فعالیت کمیته امداد در سطح استان خاطر نشان نمود: کمیته امداد با 18 اداره مستقل در سطح استان و با پوشش داشتن حدود 37000 خانوار در استان در پی خدمت رسانی و کمک به اقشار نیازمند و محروم جامعه می باشد که بدون همکاری سیستم بانکی این هدف والا و مقدس محقق نخواهد شد. وی در ادامه با اشاره به سیاستهای جاری کمیته امداد اظهار نمود در سال جاری تمرکز کمیته امداد در درجه اول بر اشتغال زایی و کارآفرینی بوده و پس از آن کمک به تامین مسکن نیازمندان جامعه جزی اولویت ها می باشد، که با توجه به حوزه فعالیت و خدمت رسانی بانک مسکن، تعامل و همکاری بیشتر با بانک مسکن می تواند در راستای تحقق هدف والای خدمت رسانی به  افراد جامعه و ایجاد پویایی در جامعه اثرگذار می باشد.

در ادامه جلسه محسن ربانی یکتا مدیر شعب استان پس از عرض خیرمقدم به میهمانان حاضر در جلسه از کمیته امداد به عنوان یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) جهت خدمت به مردم یاد نمود. همچنین ایشان فرصت خدمت رسانی به مردم جامعه را به منزله توفیق و سعادتی بزرگ عنوان کرد.

 در ادامه مدیر شعب استان با اشاره به رسالت بانک مسکن در راستای تامین سرپناه مردم بویژه افراد کم درآمد و قشر متوسط جامعه اظهار نمود: بانک مسکن استان در حوزه میزان اعطای تسهیلات مسکن به مردم استان در جایگاه نخست استان قرار دارد و در راستای کمک به آبادانی و عمران استان نقش به سزایی در سالهای اخیر داشته است، ایشان در ادامه با تشریح میزان فعالیتهای بانک مسکن در حوزه اعطای تسهیلات قرض الحسنه به نهادها و سازمانهایی همانند کمیته امداد، بهزیستی، بنیاد شهید و ... از اهداف عالی بانک مسکن در راستای خدمت به مردم استان و تحقق مسیولیتهای اجتماعی خبر دارد. ربانی یکتا با معرفی و تشریح برخی از محصولات بانک از حساب قرض الحسنه ویژه بانک مسکن و حساب کوتاه مدت طرح 2 و 1 را به عنوان فرصتی مناسب برای خیرین جامعه جهت یاری به افراد نیازمند با اعطای تسهیلات کم بهره یاد نمود.

در ادامه این دیدار فریبرز معصومی معاون مدیریت شعب استان نیز با معرفی حساب ممتاز به مزیتهای رقابتی آن اشاره نمود، معصومی اضافه کرد با افتتاح حساب ممتاز نزد بانک مسکن علاوه بر بهره مندی از سود حساب می توان اوراق حق تقدم تخصیصی به این حساب را در اختیار نیازمندان جهت استفاده از تسهیلات قرار داده و یا از طریق فرابورس اوراق مربوطه را بفروش رساند.

 در پایان جلسه لوح تقدیر و هدیه یادبودی به مدیر شعب استان به منظور تقدیر از تلاش و همکاری ایشان ، توسط ملکپور مدیر کل کمیته امداد استان اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1398/8/9