تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر کل امور مالیاتی استان چهارمحال و بختیاری:

"بانک مسکن به عنوان بانک دولتی خدمتگزار در تامین ضروری ترین نیاز مردم یعنی مسکن"

جلسه ملاقات معاون مدیریت شعب استان به همراه کارشناسان بازاریابی و روابط عمومی مدیریت با مدیر کل امور مالیاتی استان به منظور انجام مذاکرات بازاریابی در محل اداره کل امور مالیاتی استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه کورش بیگدلی مدیر کل اداره امور مالیاتی استان ضمن عرض خیرمقدم به حضور بانک مسکن، از بانک مسکن به عنوان بانک دولتی خدمتگزار به مردم در تامین ضروری ترین نیاز مردم یعنی مسکن یاد نمود، در ادامه بیگدلی با اشاره به رسالت اداره کل امور مالیاتی خاطرنشان نمود، درآمدهای مالیاتی صرف امور خدمات شهری و خدمت رسانی به شهروندان می شود از اینرو باید با فرهنگ سازی مناسب شهروندان را ترغیب به پرداخت مالیاتهای متعلقه نمود، وی افزود: با این رویکرد می توان در کنار دستگاهها و ارگانهای خدمتگزار دولتی مانند بانک مسکن که در مسیر آبادانی و سازندگی استان فعال هستند در مسیر پیشرفت و عمران استان گام برداشت.

در ادامه فریبرز معصومی معاون مدیریت شعب استان نیز از مدیر کل امور مالیاتی جهت برگزاری این ملاقات تشکر نمود، معصومی با اشاره به گستره فعالیتهای بانک مسکن در حوزه های جذب منابع، اعطای تسهیلات و سایر خدمات بانکی از تنوع محصولات بانک مسکن به عنوانی سبد محصولاتی کارآمد و کامل برای خدمت به افراد مختلف جامعه یاد نمود.

در این دیدار معاون مدیریت شعب استان ضمن معرفی برخی از محصولات بانک مانند حساب ممتاز، صندوق یکم و جوانان به تشریح حساب کوتاه مدت طرح 2و1 به عنوان حسابی با قابلیت پرداخت سود و دریافت تسهیلات کم بهره یاد نمود. ایشان با اشاره به گستردگی و جذابیتهای خدمات بانکداری الکترونیک و خدمات غیرحضوری بانک مسکن از اداره کل امور مالیاتی خواست تا با معرفی اطلاعات مربوط به دامنه شناسه قبض و پرداخت کلیه قبوض مالیاتی به بانک، امکان پرداخت کلیه قبوض مالیاتی را از طریق درگاههای غیرحضوری بانک مسکن مانند: خودپرداز، کیوسک بانک، موبایل بانک، اینترنت بانک، تلفن بانک و .. فراهم گردد. معاون مدیریت شعب استان تاکید نمود با برقراری این امکان در سیستم بانک مسکن، مشتریان مشمول مالیات می توانند که به راحتی از کلیه درگاههای غیرحضوری بانک مسکن قبوض مالیاتی خود را پرداخت نمایند.

در پایان جلسه مدیر کل امور مالیاتی استان ضمن استقبال از پیشنهاد بانک مسکن قول مساعد دادند تا پس از امکان سنجی و اخذ مجوزهای مربوطه همکاری لازم را در جهت عقد تفاهم نامه با بانک مسکن در این خصوص معمول نمایند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/13