تازه های اخبار تازه های اخبار

ملاقات مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری با امام جمعه شهرکرد

مدیر شعب استان در دیدار با امام جمعه شهرکرد از آماده بودن سندهای ملکی منازل مسکونی سازمانی شقایق خبر داد، در این دیدار که محسن ربانی یکتا به همراه رییس شعبه مرکزی شهرکرد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان حضور پیدا کردند در خصوص وضعیت منازل مسکن طلاب واقع در پروژه شقایق به بحث و گفتگو نشستند.

در این دیدار مدیر استان پس از عرض تبریک و تسلیت شهادت سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی به محضر حضرت ولی عصر(عج) ، رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ اسلام به تشریح رسالت بانک مسکن و  اقدامات بانک در راستای عمران و آبادانی استان و کمک به تامین مسکن و سرپناه برای اقشار مختلف جامعه پرداخت.

در ادامه محسن ربانی یکتا با اشاره به پروژه منازل مسکونی طرح شقایق اظهار نمود، اسناد ثبتی منازل مسکونی این پروژه که از تسهیلات اجاره به شرط تملیک بانک مسکن نزد شعبه مرکزی شهرکرد استفاده نموده اند، آماده واگذاری می باشند که در صورت تسویه حساب کامل قراردادهای مربوطه اسناد ثبتی آن به نام مالکان انتقال داده خواهد شد، وی با اشاره به اینکه 10 واحد از واحد های مسکونی این پروژه مربوط به طلاب حوزه علمیه امامیه شهرکرد می باشد گفت: طرح میثاق فرصت مناسبی برای متعهدین این واحدها است که با واریزی مابقی بدهی خود هم از بخشودگی جرایم بهره مند و هم سند ملک خود را زودتر دریافت نمایند. وی در ادامه افزود: از دفتر نماینده ولی فقیه در استان تقاضا داریم تا در جهت تعیین تکلیف واحد های فوق الذکر و وصول معوقات آنها بانک مسکن را حمایت نماید.

در ادامه این دیدار امام جمعه شهرکرد و نماینده ولی فقیه در استان نیز پس از تسلیت شهادت فرمانده شجاع و پرافتخار اسلام ، سردار سلیمانی اظهار نمود: خدمات و تلاشهای ارزنده بانک مسکن در استان قابل تقدیر است. حجت الاسلام و المسلمین نکونام پس از جویا شدن مانده بدهی و سایر جزییات تسهیلات مربوط به واحدهای متعلق به طلاب در این پروژه، اظهار امیدواری نمود، با پیگیری و همکاری بانک مسکن استان و دفتر نماینده ولی فقیه در استان هر چه زودتر واحد های منازل مسکونی پروژه شقایق ساماندهی شوند.

آخرین بروزرسانی 1398/10/16