تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با ولادت با سعادت حضرت زهرا (س)

برگزاری جشن خانوادگی روز زن در مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری

مدیر شعب استان در جشن خانوادگی روز زن از کارکنان اناث بانک به عنوان سرمایه های ارزشمند بانک یاد کرد و اظهار نمود: همکاران اناث بانک با تاسی از مکتب حضرت زهرا(س) ، علاوه بر انجام وظایف اجتماعی و اداری، وظیفه خطیر و سنگین خانه و خانواده را به خوبی مدیریت و هدایت می نمایند، که این تلاش و فداکاری قابل تقدیر است.

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر مراسم جشن خانوادگی با حضور مدیر شعب و جمعی از کارکنان بانک مسکن استان به همراه خانواده شان در محل مجتمع رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد.

 در این مراسم شاد و مفرح کارکنان خانواده بانک مسکن استان در فضایی صمیمی و دوستانه این روز بزرگ را جشن گرفتند. در این مراسم جشن برنامه های متنوع شاد و سرگرم کننده ای همچون اجرای موسیقی زنده سنتی، اجرای استندآپ کمدی ، مسابقه برای فرزندان همکاران و خانوده همکاران آنها برگزار شد و کارکنان بانک مسکن لحظات شاد و خاطره انگیزی را در کنار خانواده شان سپری کردند.

مراسم با قرایت نوای روح بخش قرآن مجید آغاز و پس از آن سرود جمهوری اسلامی ایران پخش شد، در ادامه چند کلیپ شاد در مدح حضرت زهرا(س) و تکریم روز زن و مادر پخش شد.

در ادامه محسن ربانی یکتا مدیر شعب استان ضمن عرض تبریک خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و روز مادر، حضور مدعوین حاضر در جشن خیر مقدم عرض نمود. مدیر شعب سخنان خود را با تجلیل از مقام شامخ و ارزشمند زنان و مادران در جامعه اسلامی ادامه داد.

ایشان با اشاره به حدیث لولاک، حدیثی که از پیامبر اسلام(ص)  به عنوان حدیث قدسی نقل شده، با این مضمون که اگر پیامبر نبود افلاک خلق نمی‌شدند و اگر علی (ع) نبود خداوند پیامبر را خلق نمی‌کرد و اگر فاطمه (س)  نبود خداوند پیامبر و علی را نیز خلق نمی‌کرد، بر مقام والا و جایگاه ارزشمند حضرت زهرا(س) نزد خداوند تاکید نمود، وی افزود: نامگذاری روز مادر و روز زن مقارن با ولادت این بانوی بزرگ نشان از اهمیت بالای جایگاه زنان و مقام والای مادران در آموزه های دین مبین اسلام دارد.

ربانی یکتا مطالب خود را با اشاره به سخنان بزرگانی همچون امام خمینی (ره)، که از فاطمه (س) به عنوان افتخار خاندان وحی یاد نموده، ادامه داد، وی همچنین با اشاره به دیدگاه مقام معظم رهبری در وصف حضرت زهرا(س) بر لزوم الگو گیری زنان از این بانوی بی همتا تاکید کرد.

 ایشان در ادامه در راستای تجلیل از کارکنان اناث بانک افزود، تردیدی نیست که توسعه، پیشرفت و پیشبرد اهداف عالیه سازمان به واسطه تلاش، ابتکار عمل و همت همکاران سخت کوش به ویژه بانوانی است که با تکیه بر وجدانی آگاه و برگرفته از تعالیم دین مبین اسلام و قرآن مجید، به مردم عزیز کشورمان در سنگر بانک مسکن خدمت می کنند.

در ادامه ستایش و نیایش ، دختران همکار غلامرضا فتاحی، با اجرای سرودی زیبا در مدح حضرت زهرا(س) ، با تکریم از این بانوی بزرگ و تقدیم آن به بانوان حاضر در جلسه، به مقام ارزشمند مادران ادای احترام کردند.

در ادامه جلسه نیز از کارکنان اناث بانک مسکن تجلیل و هدایایی به رسم یادبود به آنها تقدیم شد و در پایان از میهمانان با صرف شام پذیرایی شد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/29