تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مشترک روسا ومعاونین دوایر مدیریت گلستان به مناسبت هفته بانکداری

همزمان با فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند و آغاز هفته بانکداری گردهمایی روسا و معاونین دوایر مدیریت گلستان با حضور احمد پاک نیت مدیر شعب استان و معاونین در محل ساختمان مدیریت برگزار شد.

در آغاز این نشست احمد پاک نیت مدیر شعب گلستان طی سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند ، آغاز هفته بانکداری را به کلیه همکاران پرتلاش بانک مسکن تبریک گفت . وی در ادامه با ابراز خرسندی از حضور همکاران و برگزاری این نشست ، به موضوع مسیولیت پذیری در سازمان اشاره کرد و اظهار داشت مسیولیت پذیری مقوله ایست که خداوند آن را در فطرت انسانها و به عنوان یک فرصت در اختیار آنان قرار داده است ، پس باید با تقویت آن و آگاهی و شناخت از وظایف شغلی خود بتوانیم در قبال سازمان و مردم به بهترین نحو پاسخ گو باشیم.
مدیر شعب استان با بیان این مطلب از همکاران مدیریت خواست تا با برگزاری جلسات با کارکنان زیر مجموعه خود روحیه مسیولیت پذیری و خدمتگزاری به مردم و سازمان را در آنان تقویت نمایند.
پاک نیت تصریح کرد ، ایجاد جوی دوستانه و صمیمی در محیط کار و تلاش در جهت رشد و پیشرفت خود و همکاران باعث خواهد شد تا مجموعه ای پویا ، یکدل و هماهنگ داشته و با داشتن دانش و اطلاعات کافی در خصوص خدمات و دستورالعمل های بانک و پاسخ گویی مناسب به مشتریان و ارباب رجوع ، اهداف سازمان با سهولت و سرعت بیشتری تحقق می یابد.
وی در پایان سخنان خود ضمن آرزوی توفیق برای کلیه کارکنان در تمامی بخش ها ، برگزاری نشستهای صمیمی و مشابهی را در مناسبتهای آتی و با حضور همکاران خواستار شد.
همچنین در ادامه این گردهمایی ، سید عیسی حسینی معاون اجرایی مدیر شعب نیز ضمن تبریک هفته دولت ، روز کارمند و هفته بانکداری نکات و مطالبی را در بخشهای مختلف بانک مطرح کرد.
و در بخش پایانی این نشست مشترک ، نوروزی پور معاون مالی و فناوری مدیریت با تبریک مناسبتهای مذکور از تلاشها و زحمات همکاران در تمامی سطوح قدردانی کرد. وی در ادامه به ارایه گزارشی در خصوص خدمات بانک در بخش بانکداری الکترونیک پرداخت .

«روابط عمومی مدیریت گلستان»

آخرین بروزرسانی 1394/4/24