تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیر شعب برگزار شد :

گردهمایی رؤسای شعب استان گلستان

29 نفر از روسای شعب مدیریت گلستان با حضور در ساختمان آموزش این مدیریت ، در دوره آموزشی مبارزه با جرم پولشویی شرکت نمودند. در طی برگزاری این دوره آموزشی ، احمد پاک نیت مدیر شعب استان با حضور در جمع روسای شعب طی سخنانی از تلاش و زحمات بی وقفه کلیه کارکنان در جهت پیشبرد و تحقق اهداف بانک در تمامی بخشها تقدیر کرد.

مدیر شعب گلستان در بخش اول سخنان خود گفت : آنچه در حال حاضر برای بانک دارای اهمیت می باشد فروش اقساطی طرح مسکن مهر و تسریع در این امر است. وی با بیان این مطلب افزود ، با توجه به تلاشها و زحمات زیادی که همکاران بانک مسکن در طرح مهر مصروف داشته اند و پروژه ها در مرحله ای قرار دارند که باید به بهره برداری رسیده و همچنین بانک متعهد است که این تسهیلات و منابع پرداختی را مجددا به بانک مرکزی بازگرداند ، بنابراین باید در این جهت جدیت و تلاش لازم را داشته باشیم و با اطلاع رسانی لازم به مشتریان بتوانیم مطالبات بانک را در این خصوص به حیطه وصول درآوریم.
پاک نیت خطاب به روسای شعب گفت : نظارت و کنترل و بازدید مستمر از پروژ های طرح مهر ، مذاکره با سازندگان و مالکین و هییت مدیره شرکتهای تعاونی و گزارش از وضعیت پروژه ها و ارسال آن به مدیریت به منظور تصمیم گیری بهتر ، از جمله عواملی هستند که مانع از معوقه شدن مطالبات بانک می شوند.
مدیر شعب استان در ادامه به موضوع وصول مطالبات اشاره کرد و از شعبی که در این زمینه با احاطه و اشراف کامل فعالیت خوبی داشته و با حساسیت زیاد این موضوع را پیگیری نموده و همواره آن را در دستور کار خود قرار داده اند تقدیر و تشکر کرد .
وی گفت : وصول مطالبات بانک نه تنها وظیفه روسای شعب بلکه کلیه کارکنان در تمامی سطوح باید حساسیت این موضوع را درک نموده و تعامل و همکاری لازم را در این حوزه داشته باشند.
احمد پاک نیت در ادامه از روسای شعب خواست تا با نظرخواهی و دریافت پیشنهادات تمامی همکاران در خصوص وصول مطالبات و با تقسیم کار بین کارکنان شعبه و توزیع پرونده های معوقه میان آنها ، نتایج وگزارش کار همکاران را بصورت ادواری پیگیری و دریافت نمایند.
وی همچنین مذاکره حضوری با بدهکاران ، صدور به موقع اجراییه ، کسب راهنمایی لازم از دایره حقوقی مدیریت ، ارسال اخطار از طریق دفترخانه ها و اداره اجرای ثبت برای مشتریان بدهکار ، برگزاری جلسات وصول مطالبات هر 15 روز یکبار در محل شعبه با حضور کارکنان و تجزیه و تحلیل عملکرد شعبه در این خصوص و پیگیری مستمر و موثر در جهت وصول مطالبات بانک را خواستار شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به توضیحاتی در زمینه جذب منابع پرداخت و با قدردانی از تلاشها و زحمات شعبی که در این حوزه فعال هستند ، گفت : جذب منابع ، موتور محرکه بانک است و بدون منابع کافی حرکت رو به رشد بانک متوقف شده و تحقق اهداف به کندی و با مشکلات زیادی همراه می شود. مدیر شعب گلستان افزود : در حال حاضر بانک در پاسخ به نیاز مشتریان و در راستای خلق مزیتهای رقابتی و ایجاد سپرده های جدید، هزینه های زیادی را پرداخت می کند ، لذا باید با بهره گیری از خدمات جدید بانک، از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را برده و با جذب منابع سرشار، تاثیر بیشتر و بهتری را در جهت تحقق اهداف بانک بگذاریم .
وی در ادامه ، بهره گیری و کسب تجربیات شعب موفق ، مذاکره و ارتباط مستمر با مشتریان قدیمی و اطلاع رسانی در خصوص خدمات جدید بانک ، مراجعه حضوری روسا و معاونین شعب جهت بازاریابی ، نظارت و کنترل لازم بر امور شعبه به منظور جلوگیری از تخلفات و مشکلات احتمالی را خواستار شد.
مدیر شعب استان تصریح کرد : با توجه به اهمیت جذب منابع و وصول مطالبات برای بانک همکارانی می توانند در ارزشیابی های 6 ماهه نمرات خوبی را کسب نمایند که در این دو بخش موفق عمل نموده و اهداف بانک را در این دو حوزه محقق نمایند. وی افزود در اعطای مزایا و پاداشها نیز این موضوع لحاظ خواهد شد.
پاک نیت در پایان سخنان خود اهمیت حضور همکاران در کلاسهای آموزشی را به آنان یادآور شد و همچنین از روسای شعب خواست قبل از رفتن به مرخصی ضمن هماهنگی های لازم با مدیریت ، امور شعبه را برنامه ریزی نمایند تا خللی در انجام امور ایجاد نگردد.
همچنین در این نشست روسای شعب استان سوالات و ابهامات خود را پیرامون بخشهای مختلف بانک مطرح کردند و مدیر شعب نیز پاسخگوی سوالات همکاران بود.
گفتنی است در ادامه این گردهمایی دوره آموزشی مبارزه با جرم پولشویی به مدت 9 ساعت طی یک روز توسط ناصر عبدالهی بازرس مدیریت به روسای شعب استان آموزش داده شد.

«روابط عمومی مدیریت گلستان»

آخرین بروزرسانی 1394/4/24