تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مشترک مدیر شعب گلستان با رییس سازمان بازرسی استان

طی نشستی مشترک ، احمد پاک نیت مدیر شعب بانک مسکن استان گلستان با مشهدی رییس سازمان بازرسی استان و هییت همراه دیدار و گفتگو کرد.
در آغاز این نشست که با حضور معاونین و روسای دوایر در محل ساختمان مدیریت شعب بانک مسکن استان برگزار شد ، پاک نیت مدیر شعب استان ضمن ابراز خرسندی از حضور رییس سازمان بازرسی استان و هییت همراه در بانک مسکن و با تبریک به مناسبت خلق حماسه سیاسی توسط ملت شریف ایران ، طی سخنانی به ارایه گزارشی از وضعیت و عملکرد بانک مسکن استان پرداخت.
در ادامه این جلسه مشهدی رییس سازمان بازرسی استان نیز با ابراز خرسندی از حضور در بانک مسکن و تبریک بخاطر حضور پرشکوه مردم در انتخابات اخیر و خلق حماسه ای دیگر، گفت : سازمان بازرسی استان در راستای اجرای وظایف نظارتی خود به عنوان یک دستگاه مستقل نظارتی و تشکیلاتی نسبت به نظارت و کنترل برجریان امور و فعالیتهای دستگاههای اجرایی اقدام می نماید.
وی افزود : بازرسیهای این سازمان همان گونه که در قانون نیز پیش بینی شده است به شکل دوره ای و موردی و به نحو فوق العاده انجام می گیرد و بازرسیهایی که به صورت برنامه ای و مستمر شکل می گیرد از قبل پیش بینی و اولویت سنجی شده و محورهای آن نیز ترسیم گردیده است.
مشهدی تصریح کرد : بازرسان سازمان بازرسی استان به منظور بازرسی و نظارت بر دستگاهها در زمان مشخص و معینی وارد سیستم اداری دستگاههای اجرایی شده و پس از انجام امور بازرسی در زمان معلوم از آن سیستم خارج می شوند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : اعتقاد ما این است که هر سیستم اداری که بتواند با تقویت سیستم های کنترلی درون تشکیلاتی ، اقدام به خود کنترلی نماید سازمان موفقی خواهد بود.
رییس سازمان بازرسی استان در ادامه عنوان کرد ، شرط اول در اصلاح امور دستگاههای اجرایی آن است که خود دستگاهها به فکر حفظ سلامت و حفظ کیان خود باشند.
وی اعلام کرد یکی از برنامه های سال جاری سازمان بازرسی، نظارت و بازرسی بر امور و فعالیت های بانک مسکن استان است.
مشهدی در پایان سخنان خود خواستار همکاری لازم کلیه کارکنان بانک مسکن استان در جهت انجام بهتر امور نظارت و بازرسی شد.
در پایان این نشست مشترک ، هماهنگی های لازم به منظور شروع فعالیت بازرسی در شعب بانک مسکن استان صورت پذیرفت.
« روابط عمومی مدیریت گلستان »
آخرین بروزرسانی 1394/4/24