تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تجلیل از پرسنل انتظامات در گلستان

مراسم تجلیل از پرسنل انتظامات مدیریت گلستان با حضور احمد پاک نیت مدیر شعب استان ، محمد صادق مرادی مسیول دفتر حراست در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.
در این مراسم پاک نیت مدیر شعب استان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران انتظامات طی سخنانی گفت : اهمیت کار پرسنل با سمت و جایگاه افراد طبقه بندی نمی شود بلکه پرسنل در هر رده شغلی و در تمامی سطوح برای سازمان اهمیت و جایگاه ویژه ای دارند و باید ارزش و منزلت شغل خود را دانسته و بدان آگاه باشند.
وی خطاب به همکاران انتظامات افزود : خصوصیت ویژه انتظامات حس مسیولیت است و همکاران انتظامات نیز باید با حساسیت ویژه و دقت بسیار ضمن تقویت حس مسیولیت در خود وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهند.
مدیر شعب استان در ادامه عنوان کرد ، یکی از نقاط بارز و وظایف مهم نگهبانان دقت و هوشیاری کامل و دایمی آنان است و باید در حین انجام وظیفه با دقت مراقب اوضاع بوده و لحظه ای غفلت نورزند.
احمد پاک نیت در بخش دیگری از سخنان خود به ویژگی دیگر همکاران انتظامات اشاره کرد و گفت : حفظ سلامتی و فیزیک بدنی مناسب همکاران انتظامات و توجه ویژه آنان به اتفاقات پیرامون و گزارش به مافوق بسیار حایز اهمیت می باشد و در این زمینه نیز باید همکاران دقت و اهتمام لازم را داشته باشند.
گفتنی است در پایان این مراسم هدایایی به رسم یادبود به هر یک از همکاران انتظامات توسط مدیر شعب و مسیول دفتر حراست اهدای شد.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24