تازه های اخبار تازه های اخبار

سرپرست جدید دفتر حراست مدیریت گلستان منصوب شد

با حضور رحیمی رییس اداره کل حفاظت فیزیکی و امور ایمنی ، نعمتی معاون هماهنگ کننده استانها ، احمد پاک نیت مدیر شعب گلستان ، معاونین و رؤسای دوایر ، طی حکمی محمدصادق مرادی به سمت سرپرست جدید دفتر حراست این مدیریت منصوب شد.
در این مراسم ، رحیمی رییس اداره کل حفاظت فیزیکی و امور ایمنی ، ضمن ابراز خرسندی از حضور دراستان گلستان طی سخنانی از تلاشها و زحمات سیدعیسی حسینی در طی سنوات خدمت وی در دفتر حراست مدیریت تشکر و قدردانی نمود و انتصاب محمدصادق مرادی را به سمت سرپرست جدید دفتر حراست تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد. وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید شاهرخی و مرحوم هاشم نکاحی که در گذشته در دفتر حراست فعالیت داشتند ،آنان را مایه افتخار کلیه همکاران دانست.
رحیمی همچنین با اشاره به جایگاه و نقش مهم و حساس حراست در سازمان ، خواستار تعامل و همکاری لازم سایر دوایر مدیریت با سرپرست جدید این دفتر شد.
در ادامه این مراسم ، پاک نیت مدیر شعب استان نیز به ارایه گزارشی از عملکرد مدیریت در بخشهای مختلف از جمله جذب منابع ، وصول مطالبات و ... پرداخت.
در بخش پایانی این نشست لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود توسط رییس اداره کل حفاظت فیزیکی و امور ایمنی به پاس قدر دانی از تلاشها و زحمات سید عیسی حسینی سرپرست قبلی دفتر حراست ، به وی اهدا شد.
« روابط عمومی مدیریت گلستان »
آخرین بروزرسانی 1394/4/24