تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مدیر شعب گلستان با کارشناس ستاد اقامه نماز استان

جلسه با کارشناس اقامه نماز استان گلستان

مدیر شعب گلستان طی نشستی مشترک با درودگر کارشناس ستاد اقامه نماز استان در محل ساختمان این مدیریت دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست که سیدعیسی حسینی مسیول دفتر حراست و روابط عمومی و رابط اقامه نماز مدیریت نیز حضور داشتند ، درودگر کارشناس ستاد اقامه نماز سخنانی پیرامون نظام جامع برنامه ریزی ، نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در دستگاههای اجرایی و سازمانها ارایه کرد. وی با اشاره به جایگاه و اهمیت ویژه نماز و توصیه بزرگان دین در این خصوص اظهار داشت ، بانک مسکن استان در زمینه اقامه نماز ارتباط و مشارکت فعالی با این ستاد داشته و دارای عملکرد مطلوبی در این زمینه می باشد. درودگر در ادامه از همکاری مسیولان مدیریت گلستان و گزارش های به موقع شورای اقامه نماز مدیریت تشکر و قدردانی کرد.
همچنین در ادامه این نشست پاک نیت مدیر شعب استان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور نماینده ستاد اقامه نماز استان ، بخشی از اقدامات این مدیریت را در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تشریح و اعلام کرد این مدیریت تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای سطح کیفی فعالیتها و تشویق و جذب همکاران برای داشتن حضوری فعال در این حوزه مصروف می دارد. وی ادامه داد فعالیت و مشارکت در حوزه اقامه نماز وظیفه یکایک افراد جامعه و همکاران بانک است.
در ادامه این جلسه طرفین ابراز امیدواری کردند همکاریها و تعامل متقابل بیش از پیش گسترش یابد تا شاهد تحقق و پیشبرد هر چه بیشتر اهداف در این بخش باشند.

روابط عمومی مدیریت شعب استان گلستان
علیرضا کلبادی نژاد

آخرین بروزرسانی 1394/4/24