تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مشترک مدیر شعب گلستان و مدیر کل سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس

در راستای بازاریابی و جذب منابع و معرفی هر چه بیشتر محصولات و خدمات بانک ، مدیر شعب گلستان به همراه مسیول امور مالی مدیریت و معاون شعبه ولی عصر گرگان با حضور در محل سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان با شیرزاد مدیر کل این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

در آغاز این نشست مشترک شیرزاد مدیر کل سازمان نوسازی مدارس ، ضمن ابراز خرسندی از حضور مسیولان بانک مسکن استان ، بخشی از فعالیتها و عملکرد این سازمان را تشریح کرد.
وی گفت : سازمان نوسازی مدارس با 85 نفر پرسنل و 150 نفر پیمانکار ، سازمانی مستقل است که ماموریت اصلی آن اجرا ، ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی سازمان آموزش و پرورش می باشد.
شیرزاد افزود به لحاظ اعتبارات استانی در قیاس با سایر دستگاه های اجرایی رتبه دوم را داشته و بخشی از منابع و اعتبار سازمان از طریق خیرین مدرسه ساز تامین می شود.
در ادامه این نشست ، پاک نیت مدیر شعب استان ، طی سخنانی خدمات و فعالیتهای بانک را به اختصار تشریح کرد.
وی اظهار داشت بانک علاوه بر فعالیت در بخش مسکن و ساختمان ، در زمینه صدور ضمانت نامه و سایر عقود اسلامی فعالیت چشمگیر و خوبی دارد. مدیر شعب گلستان ابراز امیدواری کرد با توجه به فعالیتهای سازمان نوسازی مدارس در بخش عمرانی و براساس تفاهم نامه منعقده فی مابین بانک و سازمان مذکور ، تعامل و همکاری های آتی طرفین گسترش یابد.
گفتنی است مدیر کل سازمان نوسازی مدارس استان پس از معرفی خدمات بانک مسکن توسط مسیولان مدیریت ، خواستار افتتاح حساب جاری ، صدور ضمانت نامه ، نصب دستگاه ATM و POS فروشگاهی و همچنین افتتاح باجه بانک در محل سازمان مربوطه شد.

روابط عمومی مدیریت شعب استان گلستان
علیرضا کلبادی نژاد

آخرین بروزرسانی 1394/4/24