تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر در گلستان

شورای امر به معروف و نهی از منکر و شورای اقامه نماز مدیریت گلستان با حضور اعضای شورا در محل ساختمان مدیریت تشکیل جلسه داد.

احمد پاک نیت مدیر شعب استان در این نشست برگزاری مستمر جلسات امر به معروف و اقامه نماز را بسیار حایز اهمیت دانست و اظهار داشت امر به معروف و نهی از منکر و اعتقاد به آن سبب اصلاح امور خواهد شد ، همانگونه که دین و شریعت نیز این موضوع را تایید می نمایند.
وی افزود : امر به معروف و نهی از منکر باید بصورت یک فرهنگ در بین تمامی کارکنان نهادینه شود. پاک نیت تصریح کرد برگزاری دوره های آموزشی مربوطه و بهره گیری از اساتید باتجربه در این خصوص و توجه لازم به امر به معروف و نهی از منکر باعث نمایان شدن آثار مثبت و برکات آن در تمامی ابعاد زندگی شده و بی توجهی به آن عواقب و آثار مخربی را به دنبال خواهد داشت.
مدیر شعب استان از تکریم ارباب رجوع و مشتریان به عنوان یکی از بهترین صور معروف یاد کرد که با تلاش و کوشش کلیه کارکنان در این زمینه ، آثار خوب و مثبت آن را شاهد خواهیم بود.
وی در ادامه سخنان خود به موضوع نماز اشاره کرد و ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه نماز ، گفت : نماز رکن دین است و همه چیز از نماز شروع می شود و به آن ختم می گردد. وی برگزاری کلاس های آموزشی جهت توسعه و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ نماز در بین کارکنان را بسیار مفید دانست و خواستار حضور فعال کارکنان در نماز جماعت شد.
گفتنی است در ادامه این نشست اعضای شورا ، ضمن ارایه دیدگاه ها و نظرات خود ، به بررسی مسایل و مشکلات موجود در این حوزه پرداختند.
در پایان نشست مذکور مصوبات جلسه جهت اجرا تعیین و ابلاغ شد.

روابط عمومی مدیریت شعب استان گلستان
علیرضا کلبادی نژاد

آخرین بروزرسانی 1394/4/24